999 rezultate për

inzaghi

Inzaghi ka një mesazh për tifozët Ish-legjenda e skuadrës së Milanit, Pipo Inzagi ka lëshuar një deklaratë për krahasimet që e lidhin atë me sulmuesin e M
Trondit kampioni i botës: Ai nuk është një trajner, por një katastrofë Edhe pse kanë kaluar disa vite kur të dy ishin te klubi i Milanit duket se Kampioni i botës, Adil Rami nuk i ka harruar
Simone Inzaghi paralajmëron të tijët: Paraqitjet pozitive nuk mjaftojnë për të mposhtur Juven dhe ... Paraqitjet pozitive nuk mjaftojnë për të mposhtur as Juves dhe as Napolit. I këtij mendimi është trajneri i Lazio-s, Sim
Presidenti i Lazios i hakërrehet trajnerit pas humbjes me Napolin (VIDEO) Lazio ka humbur ndeshjen e parë kundër Napolit dhe kjo gjë nuk është pëlqyer aspak nga presidenti Claudio Lotitto. K
Zyrtare: Filipo Inzaghi trajner i Bolognas Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajner i Bolognas, duke nënshkruar kontratë dy-vjeçare, duke zërë vendin e Roberto Don
Filippo Inzaghi trajneri i skuadrës në Serie A Ish-sulmuesi i Milanit, Filippo Inzaghi, arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj
Inzaghi: Më vjen keq që nuk fituam, por kualifikohemi ndaj Interit Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi u shfaq i zhgënjyer për mungesën e fitores në transfertën e sotme ndaj Crotones, por t
Inzaghi i përgjigjet pyetjes së vështirë: A do të luajë De Vrij në finalen kundër Interit? Interi dhe Lazio duan Championsin dhe para kanë një finale. De Vrij tashmë një lojtar i Interit po fut në mendime lacial
Galliani tregon se si ka nënshkruar me Pirlon dhe Inzaghin Ish-drejtori i Milanit, Adriano Galliani ka folur për nënshkrimin e Andrea Pirlos, duke vënë në dukje se ai nënshkroi ed
Inzaghi nuk ndalon së shënuari, këtë herë në dashuri (FOTO LAJM) Filipo Inzaghi nuk ndal së shënuari. Edhe pse është tërhequr prej kohësh nga futbolli i luajtur dhe tashmë është trajner
Inzaghi: Lazio meritoi kalimin në finale Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi beson se skuadra e tij meritonte të kalonte në finale të Coppa Italia. “Milan ka lu
Simone Inzaghi: Përballja kundër Milanit do të jetë shumë e bukur Simone Inzaghi është i bindur se sfida kthyese gjysmëfinale e Kupës së Italisë, ndërmjet Lazios dhe Milanit do të jetë n
Inzaghi premton spetakël në ndeshjen e sotme me Milanin Simone Inzaghi beson në spektaklin e sigurtë në ndeshjen Lazios - Milan. Lazio dhe Milan e mbyllën pa golandeshjen e
Strakosha dhe Inzaghi të të njëjtit mendim: Portieri na kualifikon Portieri i kombëtares shqiptare Strakosha është i sigurt se Lazio e Simone Inzaghit do të arrinë të përmbysin humbjen 1-
Inzaghi thellon krizën me Andersonin, nuk e grumbullon kundër Napolit Pragndeshja me Napolin është shumë e rëndësishme në shtëpinë e Lazios, ku mbetet e hapur çështja “Felipe Anderson”. Në k
Shpërhen tek Lazio, Anderson nuk i shkon Inzaghit në stërvitje Tension në shtëpinë e Lazios pas humbjes me Genoan në “Olimpico”. Sipas mediave italiane, menjëherë pas këtij takimi pa
Ky është gjesti i madh i Cutrones ndaj Simone Inzaghit (VIDEO) Pas vërshëllimës së arbitrit Guida që vendosi përfundimin e ndeshjes, Patrik Cutrone vrapoi të takonte Simone Inzagin.
Inzaghi optimist: Kundër Milanit nuk më nevojitet Immobile Simone Inzaghi përjashton sulmuesin më në formë të Serisë A nga lista e futbollistëve të Lazios të grumbulluar për trans
Strakosha i del në mbrojtje Inzaghit, kundërshton VAR-in Portieri i Kombëtares, Thomas Strakosha, së fundmi i ka dalë në mbrojtje trajnerit të tij Inzagi, për ceshtjen VAR. “
Inzaghi e shikon të plagosur Interin por premton se nuk do i tolerojnë Simone Inzaghi ka komentuar si një sfidë mjaft të rëndësishme atë të së shtunës pasdite në ‘San Siro’ përballë Interit,