999 rezultate për

investuar

Milan, 146 milionë euro humbje U zhvillua sot edhe Asambleja e Shoqërisë së Milanit, ku u zyrtarizua bilanci me rreth 146 milionë euro humbje, ndërsa p
Serbia përgatitet për luftë, investimet në ushtri më të mëdha se i gjithë rajoni bashkë Think-tanku ‘European Stability Initaitive’, në një raport të publikuar, tregon për atë se sa kanë investuar në ushtri,
Bregu: Nuk ka ecje përpara pa investuar në arsim RCC në Forumin e Parë 'Shkencë dhe Inovacion Vizioni 2030 për Ballkanin Perëndimor' në Mal të Zi Ulqini - "Nëse duam
Berisha-Ramës: Në 3 qarqe në veri ke investuar 40 % më pak se sa Fieri Ish-kryeministri Sali Berisha e quan lajm të rremë deklaratën e Kryeministrit Edi Rama sot nga Laçi ku tha se nga projek
Avionë dhe anije, Greqia sfidon Turqinë me miliardat e investuara Edhe pse është duke vuajtur pasojat e shkurtimeve në ekonomi për shkak të krizës, Greqia ka planifikuar të shpenzojë 1.1
Bosnja përfiton 700 milion euro në Londër, asnjë fjalë nga liderët tanë Banka Europiane për Zhvillim dhe Rindërtim ka njoftuar se të hënën ka nënshkruar memorandum mirëkuptimi me Bosnje e Herc
Qindra miliona euro të investuara nuk e nxorrën Kosovën nga kriza energjetike Qindra miliona euro llogariten investimet që janë realizuar në termocentralet e Korporatës Energjetike të Kosovës, që ng
Gati për arrestime të mëdha? Xhafaj merr në mbrojtje familjet e prokurorëve Pak minuta pas mbarimit të takimit, është zbardhur edhe marrëveshja mes ministrit Xhafaj dhe kryeprokurores Marku. Ta
Xhafaj i shkon në zyrë Markut pas "kërcënimit" nga 41 bandat kriminale Ministri i Brendshem, Fatmir Xhafaj ka nisur një takim paraditen e sotme me kryeprokuroren e përgjithshme, Arta Marku.
Tuba Buyukstun të ardhurat prej serialeve i ka investuar në dy kompani Yjet fitojnë para në çdo hap të jetës. Kjo u jep atyre edhe shumë siguri për të ardhmen. Një prej tyre është edhe akto
Pas miliardave të investuara në Serbi, Erdogan viziton Athinën Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, do të vizitojë Athinën para fundit të këtij viti. Lajmi bëhet i ditur nga “Pro
Sa para kanë familjet shqiptare dhe ku i ruajnë Familjet shqiptare kanë 8.3 miliardë euro pasuri të investuara në sektorin financiar. Lajmin e ka bërë publik Banka
Investimet nga diaspora të injoruara nga shteti Për këtë qëllim në vitin 2014, në Ministrinë e Diasporës është krijuar Rrjeti i Bizneseve Shqiptare në Diasporë. Naim De
Abrahmovich ka investuar një shifër të frikshme te Chelsea që nga viti 2003 Biznesmeni rus, Roman Abrahmovich, ka investuar te Chelsea më shumë se 3 miliardë sterlina, qëkur ai u bë pronar i këtij
Rusët kanë investuar 100 milion dollar në pronat e Trumpit Elita ruse ka investuar afro 100 milionë dollarë në pronat e patundshme të Trumpit. Ky është përfundimi i një invest
Ami dhe Ermali blejnë vilë luksoze? Ja ku i kanë gjetur lekët...(FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve që qarkullonin prej kohësh se Ami dhe Ermali kanë investuar të ardhurat e tyre në një vilë super
“Në biznesin e kanabisit kanë investuar dhe gjyqtarë e prokurorë” Gazetari Artan Hoxha, direkt pas zbulimit të dy pistave për uljen e avionëve të drogës në jug të vendit, njëra në malin
Ja si duket brenda apartamenti 24.4 milionësh i Bieber në Holandë (FOTO LAJM) Justin Bieber së fundmi ka blerë një super apartament në Hollandë. Nuk ka shumë kohë që kur këngëtari bleu një rezide
BATUTAT/ Fermeri: S'ka drita, po zihemi me gratë. Rama: Pse, çfarë më dini ju mua?!(VIDEO) Gjatë bashkëbisedimit me fermerët në Skrapar, Ram është përballur me një serë kërkesash nga banorët, siç ishte për shemb
Mbetjet/ Koka: Garantojmë për transparencë Ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka zhvilluar një vizitë në një fabrikë të riciklimit të letrës dhe kartonit në Porto Ro