999 rezultate për

investimi

Një miliard euro për tërmetin, si do të bëhet ndarja për investimin e donacioneve Fatura 1 miliard euro që kryeministri Edi Rama deklaroi si dëm të tërmetit në takimin me homologun italian Conte është r
Interesim për Selmanin nga Serie A, media torineze: Mund të jetë investimi i së ardhmes Gentian Selmani është portieri i prespektivës dhe së ardhmes. Shkallë-shkallë ky gardian po ngjitet në karrierë, teksa
Pacolli nxjerr zbuluar qeverinë shqiptare: Më kërkoi investimin në Divjakë! Behxhet Pacolli ka reaguar pas vendimit për të anuluar resortin turistik në Parkun Divjakë-Karavastasë. Pacolli poho
U përurua si investimi më i madh në Berat, rruga qendrore shembet pas 3 vitesh (FOTO) Investimi më i madh në qytetin e Beratit,që përfundoi 3-vjet më parë,ka pësuar sot një dëmtim të madh në segmentin Polic
Gjiko merr lajmin e shumëpritur, brenda investimit luksoz të këngëtarit (FOTO LAJM) Gjiko e ka nisur ditën me një lajm shumë të bukur. Më në fund jahti i tij është gati dhe siç duket reperi do e ketë nën
Gjici: U justifikua investimi që bëra Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, deklaroi pas suksesit në Kupë se ekipi i tij e arriti objektivin. "Objektivin e ar
Bregu: Investimi më i mirë në Ballkan, qëndrimi i të rinjve Bukuresht - "Të rinjtë janë një e pesta e popullsisë në rajon dhe ata janë pjesa më e arsimuar e forcës sonë të punës. M
Bregu: Investimi te njeriu, investimi më i sigurtë për rritjen ekonomike Stamboll - "Transformimi i qëndrueshëm i rajonit në një ekonomi të bazuar në dije me mundësi të barabarta për të gjithë
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti” Bashkia e Tiranës është duke kryer një sërë investimesh në përmirësimin e rrjeteve të ujit të pijshëm dhe të kanalizimev
Veliaj: Bulevardi ‘Migjeni’ në Kashar, investimi që transformon gjithë zonën Falë reformës territoriale, në këto 3 vjet, edhe zonat e njohura si periferike të Tiranës kanë njohur investime të rëndë
Investimi i Kobe Bryant që u kthye në fitim marramendës Kobe Bryant para 4 vitesh mori një vendim për të investuar rreth 6 milion dollarë për pijen e njohur “BodyArmor”. Po
Shpendi tregon investimin që lehtësoi jetën e qytetarëve Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është shprehur i kënaqur me një investim që ka ndikuar për mirë në jetën e qytetarë
NATO vjen në Kuçovë, dalin detajet e investimit 51 milion euro Zëdhënësi i NATO-s, Piers Cazalet i pyetur nga Agjencia Telegrafike Shqiptare për investimin e Aleancë së Atlantikut të
Pas miliarda eurove, ky është investimi tjetër i Erdoganit në Serbi Përveç një fabrike në Kraljevë, investitorët turq do të ndërtojnë edhe katër fabrika të tjera në Serbi, ku do të punësoh
Arabia Saudite me mundësi investimi në Maqedoni Maqedonia është vendi i mundësive krahasuese për investime të reja, theksoi kryeministri Zoran Zaev në takimin e sotëm m
Bashkim Balili rrëfehet për Santa Quaranta-n, tregon investimin 570 mijë dollarësh Vëllai i Klement Balilit, Bashkim Balili ka folur për herë të parë publikisht në lidhje me vëllanë e tij dhe akuzat e rë
INTERVISTË/ Kosova rrezikohet nga investimi i Gjeneralit Wesley Clark Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Pas formimit të institucioneve shtetërore të Kosovës është rikthyer përsëri Gjeneral
Veliaj: Investimi tek arsimi, bileta më e mirë për të dalë nga varfëria Rritja e mirëqenies së qytetarëve nëpërmjet skemave të gjithëpërfshirjes sociale, krijimit të mjediseve të sigurta, si d
Nis rikonstruksioni i Bibliotekës nr.4, Veliaj: Investimi në kulturë garanci për të ardhmen e qytetit Të rinjtë, miq të librit dhe banorë të Njësisë Bashkiake nr. 9 në Tiranë do të kenë së shpejti një ambient të ri dhe të
Kaufmann: Shoqëria civile jeton në një flluskë! Walter Kaufmann, kreu i departamentit të Evropës Lindore dhe Juglindore të Fondacionit Heinrich Boell, gjatë një bisede