999 rezultate për

investigativ

Kush e shantazhoi zëdhënësin e Metës? Ja çfarë thonë gazetarët investigativ Ditën e sotme, Meta ka pohuar në Facebook se zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, është shantazhuar në emër të një ambasade të
"Rama është produkt i George Soros", gazetari investigativ zbërthen detajet: Manjati është mjeshtër (VIDEO) Në videon e mëposhtme është një gazetar investigativ Italian i cili siç mund ta ndiqni tregon me detaje se si, Fondacion
Operacion anti-terror në Itali, sekuestrohen armë dhe rraketa, arrestohet një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, Digos, Divizioni Investigativ i Operacioneve Speciale, ka nisur një opera
Denoncoi korrupsionin në futboll, vritet gazetari investigativ Një ngjarje e rëndë ka tronditur shtetin afrikan të Ganës dhe jo vetëm. Disa njerëz të armatosur kanë qëlluar për vdekje
"Kur dalin emrat e politikanëve dhe përgjimet për blerjen e votave" Gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar se në muajin janar do të dalë një shkrim investigativ në BIRN për shit-bjerjen
"Do dalin përgjimet e politikanëve për shitblerje votash", çfarë po paralajmëron gazetarja Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala ka bërë një paralajmërim të fortë sa i përket nisjes së vitit 2019. E ftuar në em
Del videoja, ja si u dhunua gazetari investigativ nga një grua (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në Emisionin “Stop” në Televizionin Klan janë transmetuar pamjet e rënda të dhunës që administratorja e
Zbulohet kush është gazetari që u dhunua me sende të forta Gazetari i cili u qëllua me sende të forta në Tirane quhet Genci Angjellari, i emisionit investigativ “Stop”. Sipa
SKANDAL/ Djemtë e Ballkanit prostituojnë rrugëve të Italisë për 20 euro (VIDEO) Fëmijë djem dhe minorenë të moshës nga 8 deri në 16 vjeç, kanë rënë pre e tutorëve të cilët i nxjerrin në rrugë e më pas
I dhunuan gruan në shtëpi, gazetari investigativ: Gjejini fajtorët, nuk është hera e parë që kërcënohem Familja e gazetarit të Gjirokastrës Telnis Skuqi prej disa vitesh mësohet se gjendet në një valë kërcënimesh dhe dhune n
Punonjësit u kapën duke marrë ryshfet, OSHEE falënderon gazetarët Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ndoqi me vëmendje rastin e denoncuar mbrëmjen e së mërkurës në emisionin
Mësuesja terrorizon nxënësit: Të vij të kap prej fyti e t'i përplas turinjtë (VIDEO) Emisioni investigativ “STOP” në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka denoncuar një tjetër rast dhune, psikologjik dhe fizik, us
Dy prezantuese femra së shpejti në një emision investigativ Ndodh për herë të parë që dy prezantuese femra të drejtojnë një emision investigativ shqiptar. Ato janë Fiori Dardha dhe
Skandali i radhës/ Cili prokuror i Tiranës kapet "mat" duke marrë para? Një tjetër skandal pritet të trondisë opinion publik në Shqipëri. Kjo pasi një rast flagrant i korrupsionit pritet
Burg sekserit të Bujqësorit Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për sekserin e Universitetit Bujqësor në Tiranë, Besim Na
Në kërkim pedagogia e Shkodrës që mori 100 euro për një provim Blutë e Shkodrës kanë shpallur në kërkim pedagogen me inicialet D.K, të Universitetit Luigj Gurakuqi e cila u demaskua p
ISIS po rekruton britanikë për sulme terroriste në Britani ISIS është duke rekrutuar shtetas britanikë për të kryer sulme terroriste në atraksionet kryesore të Londrës. Një rek
Gazetari investigativ në Ukrainë hidhet në erë Gazetari i njohur bjellorus, Pavel Sheremet, ka mbetur i vdekur në Kiev të Ukrainës, pasi makina me të cilën lëvizte ka
Strazimiri: Dy laboratorë droge u krijuan në qeverisjen e socialistëve (VIDEO) Deputeti demokrat Gent Strazimiri tha se droga nuk ka qenë kaq shumë prezente në kohën kur qeveriste Partia Demokratike
Kur do të hapen dokumentet e 'Panama Papers'?! Me miliona dokumente të “Panama Papers”, që nxorrën në dritë skandalin e evazionit fiskal në shkallë globale së shpejti