999 rezultate për

inva

Akuza e vëllezërve tetraplegjikë: Administratori merr pjesë nga pensioni ynë i invaliditetit Familja Bicaj ka bërë një ankesë për pensionin që merrnin në dorë të dy djemtë e tyre tetraplegjikë të kategorisë së pa
Përfitoi 420 mijë franga ‘gratis’, burgoset shqiptari në Zvicër Në kohën kur Zvicra përgatitet të votojë në referendumin mbi survejimin e personave të dyshuar për keqpërdorim, një përk
Zbulohet mashtrimi, shqiptari merrte pension invaliditeti por punonte si badigard në club Një shqiptar nga Kosova ka arritur të marrë një pension të plotë invalidor në Zürich duke mashtruar autoritetet. Tan
Veterani i UÇK-së nuk duron më, ja si i mallkon institucionet Sot ish-luftëtari i UÇK-së, Gazmend Berisha ka marrë një lajm jo të mirë, pasi i është refuzuar statuti i invalidit të l
Karroca e invalidit aksidenton dy gra mbi të 80-ta (VIDEO) Një person me aftësi të kufizuara ka pohuar se pësoi një "përplasje diabetike", para se të përplasje dy gra të moshuar
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos publikon videon romantike (VIDEO) Është e sigurt se Anthony Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugën e prindërve sa i përket ar
Shqiptari hero, u kthye për të shpëtuar greken por mbeti mes zjarrit Viktor Ceko, 59 vjeç nga Vlora humbi jetën në natën apokaliptike që tronditi Greqinë. Vlonjati jetonte në Greqi prej
Djali i Inva Mulës emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Sopranoja me famë botërore Inva Mula Wështë nënë e dy fëmijëve. Djali i saj i madh duket se është bërë nostagjik dhe
Puthja e fundit, kjo foto po përlot boten (FOTO LAJM) Kjo foto e goditur nga zemra kap momentin kur një vajzë tetëvjeçare puthi të mërkurën nënën e saj, para se të humbiste b
Pse u ndave nga Inva Mula? Pirro Çako vihet në siklet I ftuar në Kurthin e Piter Pan, kantautori Pirro Cako është vënë në siklet nga fëmijët. Ata e kanë pyetur për arsyen
Përfundon protesta e veteranëve, këto janë kërkesat Veteranët të UÇK-së kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës në lidhje me fryrjen e listave për kategoritë e dala nga lu
Sot veteranët në protestë Një grup i ish-ushtarëve të pakënaqur të UÇK-së, sot mbajnë protestë, në të cilën do të shpalosen tri kërkesat e tyre, d
Fundjavë me diell, Inva Mula e kalon pranë fëmijëve (FOTO LAJM) Ajo është sopranoja më e vlerësuar në vendin tonë dhe me famë ndërkombëtare, e cila na bën krenar me artin e saj në çdo
Teknika më e re për zhdukjen e dhimbjes së shtyllës kurrizore, Spitali Amerikan sjell terapinë miniinvazive Teknika më e re për zhdukjen e dhimbjes së shtyllës kurrizore, Spitali Amerikan sjell terapinë miniinvazive Vuante p
Emisioni më i ri, Ermal Mamaqi ironizon Inva Mulën Duket se ironia dhe humori i Ermal Mamaqitkëtë herë nuk ka kursyer as divën e muzikës shqiptare Inva Mulën. Sigurisht
Reagimi i fortë i Inva Mulës: S'ka teatër në Shqipëri! Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula ka reaguar në lidhje me debatet për teatrin Kombëtar. Me tone të ashp
Ariu "shërbëtor", shtyn invalidin në karrigen me rrota (VIDEO) Një burrë që ka trajnuar tre arinj kur ishin këlyshë të vegjël tani po shtyhet në një karrige me rrota nga një prej kafs
Flet për herë të parë djali “rebel” i Pirro Çakos dhe Inva Mulës Antoni Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugen e prinderve. Së shpejti do ta njohim si produ
Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës tregon të pathënat: Nuk e doja njerkun (FOTO LAJM) Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e
Inva Mula në një dimension tjetër, vjen si moderatore në Klan E kishte paralajmëruar prej kohësh, por duket se Inva Mula e ka marrë shumë seriozisht ardhjen përballë publikut si një