999 rezultate për

inva

Sot 25 vjeç, çfarë bën dhe si duket djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (FOTO LAJM) Ai është i biri i 2 prej emrave të mëdhenj në botën e muzikës shqiptare, djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Pir
"25 vite me dashuri", Inva Mula ndan si rrallëherë foto me të birin (FOTO LAJM) Artistja e njohur e publikut shqiptar, Inva Mula ka ndarë së fundmi disa foto me djalin e saj Anthony, i cili duket se k
Merr flakë në ecje makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO) Një aksident që mund të kishte përfunduar me pasoja fatale ka ndodhur ditën e sotme, ku janë përfshirë disa personazhe t
Një vit pas lajmeve të bujshme për divorcin, Inva Mula shfaqet në publik me të shoqin (FOTO LAJM) Në verë të vitit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbizit, Inva Mula dhe Ethem Ramadani u përfolën për divorc. Mirëpo
20 vite më e re, marrëdhënia sekrete e suksesshme e Pirro Çakos me bionden bukuroshe (FOTO LAJM) Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të
Denoncimi: Qeveria nuk i ka dhënë ende pensionin e dhjetorit invalidëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë se nuk po i jep pensionet e invalidëve për muajin dhjetor 2019. Ber
E moshuara me dy fëmijë invalidë pret erën e furishme në çadër: Do na marrë shpirtin Një çift të moshuarish me dy fëmijë invalid janë vetëm një prej shumë familjeve të prekura nga tërmeti që e kanë pritur
Inva Mula rrëfen si e përjetoi tërmetin: Erdha për një natë, përjetova tmerrin Sopranoja e famshme Inva Mula ka rrëfyer sot në Abc News përjetimin personal për termetin tragjik që goditi vendin. Ajo
Aktoren shqiptare e nxjerrin zbuluar, publikohet foto me të dashurin tropojan (FOTO LAJM) Agjenti 00 Thumb mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit "Thumb on" në RTV Ora ka zbuluar se aktorja bukuroshe, Inva Gashi ës
“Një banori i janë thyer kockat e këmbës, këtë invalidin e kanë dhunuar” Përplasje të forta u zhvilluan në orët e para të mëngjesit të sotëm në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku Inspektorati i Mb
Emocionuese, çifti invalidëve bëhen prindër pas 20 vitesh martesë Gëzim dhe Zenepe Pirja, ishin të ftuar pasditen e sotme në studion e "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, për të rrëfyer histori
Tërmeti iu shkatërron shtëpinë, dy invalidët mbeten në qiell të hapur (VIDEO) Vijojnë raportimet për dëme materiale nga tërmetet e djeshme që tronditën vendin. Dy invalidë në qytetin e Durrësit k
U hoq si invalide, Zvicra zbulon dhe dënon ashpër shqiptaren nga Kosova Gjykata e Qarkut Rheintal ka dënuar kosovaren M. F*. me 4 vite e gjysmë burg për veprën penale abuzim me pensionin e inv
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.
U tha se janë divorcuar, Inva Mula mbyll “gojët e liga” me këtë foto (FOTO LAJM) Sopranoja e njohur Inva Mula u bë qendra e vëmendjes pak ditë më parë, pasi u përfol se do të ndahet nga bashkëshorti Et
U tha se i dha fund martesës 11 vjeçare me Ramadanin, flet Inva Mula (FOTO LAJM) Me shpejtësi, në gazeta, në portalet shqiptare, e në rrjetet sociale, ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famsh
Kufizohet kempi për invalidët Personat me aftësi të kufizuara nuk do të marrin më KEMP-in në rast se përfshihen në marrëdhënie pune. Një ndryshim në p
Problem serioz! Ja pse u ndanë Inva Mula dhe Ethem Ramadani (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap lajmi se sopranoja e njohur Inva Mula i kishte dhënë fund martesës së saj 11-vjeçare me biznesm
Pas 11 vitesh martesë divorcohet sopranoja më e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Sopranoja shumë e njohur, Inva Mula, e cila prej vitesh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj, Ethem Ramadanin,
U arrestuan Çapajt, si u vra Gentian Beqiri në karrigen e invalidit: Vdiq edhe babai Policia ka zbardhur tre ngjarje të rënda të ndodhur gjatë viteve 2006-2013 në Elbasan, ku spikat vrasja në karrigen e i