999 rezultate për

inuk

Specialistë e drejtues të INUK dhe ALUIZNI-t, dalin emrat e të arrestuarve VIP në Durrës Lorenc Shehu, kreu i Policisë së Durrësit me drejtuesen e Prokurorisë së Durrësit tha sot përmes një konference për shty
INUK po u shemb shtëpinë, gruas i bie të fikët pasi i marrin djalin (VIDEO) Kanë mbërritur pranë banesës së familjes Hoxha në Tiranë policia bashkiake dhe INUK për të përfunduar shembin e banesës.
Dalin SMS-të e tensionuara mes Kokëdhimës dhe Ramës për prishjet e ndërtesave në Dhërmi Kryetari i ZGJIDHJA-s, Koço Kokëdhima, zbuloi sot disa prej sms-ve të tensionuara që kishte shkërmbyer me kryeministrin
Ndahet nga jeta ish-kreu i INUK, Zyhdi Dajti Ish-kreu i Inpektoriatit Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, Zyhdi Dajti ka ndërruar jetë një ditë më parë. Ai ka ndërruar
Prokuroria: 1 vit burg ish-kreut të INUK Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 1 vit burg për Zyhdi Dajtin, i cili akuzohet për "shpërdorim të detyrës". Dajti kur i
PD kallëzon penalisht Policinë, INUK dhe firmën private Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, i ka kërkuar Prokurorisë të ndërhyjë për të liruar protestuesit që u nd
Tjetër shkelje për ish-kreun e INUK, zbatoi urdhërat verbale Prishja e kësaj vile me leje në Golem, korrikun e vitit të kaluar nga Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, çon n
Prokuroria kërkon 3.5 vjet burg për ish-kreun e INUK Në lidhje me akuzën për shpërdorim detyre, sot Prokuroria ka kërkuar 3.5 vjet burg për ish-kreun e INUK. Prokuroria e Ti
Pezullimi i ndërtimeve tek liqeni, Veliaj: Palë me INUK, jo me betonin Kandidati socialist për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj ka përshëndetur vendimin e Gjykatës së Apelit, për pezullim të
Braçe kundër INUK: Nuk më lanë të bëj punën time Deputeti socialist Erjon Braçe ka dalë kundër INUK duke thënë se nuk e le të bëjë punën e tij. Irritimi i kryetarit të K
INUK "injoron" protestat, nesër shemb mbi 100 objekte në Vlorë Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, pavarësisht protestave të sotme në Vlorë, ka njoftuar se do të nisë nesër n
Bashkia Tiranë kallëzon kreun e INUK Në lidhje me akuzën “Kallëzim të rremë”, Bashkia e Tiranës ka kallëzuar në Prokurori drejtoreshën e INUK, Dallëndyshe Bi
Malltezi: Ndërtues-financues i Edi Ramës është i paprekshëm Në një deklaratë për mediat, dhëndri i Berishës ka deklaruar sot se kryeministri Rama mbron ndërtimet e miqve të tij tek
INUK kallëzon kreun e komunës Petrelë Drejtoresha e Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik, Dallëndyshe Bici, ka kallëzuar penalisht kreun e komunës Petrelë, Yll
INUK ndërpret punimet për pallatet tek diga e Liqenit Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, ka urdhëruar sot ndërprerjen e punimeve të pallateve shumëkatëshe pranë dig
INUK nis operacionin në Hudënisht të Pogradecit Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, ka nisur sot operacionin për prishjen e një sërë ndërtimesh në zonën turist
PS i kundërpërgjigjet PD: Ndërtimet po prishen sipas ligjit Partia Socialiste, me anë të deputetes Blerina Gjylameti ka reaguar në lidhje me deklaratën e Partisë Demokratike, lidhu
INUK përgatit shpërthimin e komanduar për ndërtesën 7-katëshe Një objekt 7 katësh në Pogradec, nesër në mesditë do të shembet me shpërthim të telekomanduar. Në kuadër të prishjes
Protesta pasi INUK shkon në Udënisht të Pogradecit Aksioni i paralajmëruar i INUK në Pogradec, ka detyruar banorët që të protestojnë. Për ta është tallëse çmimi i ofruar p
INUK hedh në erë një objekt 5 katësh në Tiranë INUK ka hedhur në erë një objekt pese katësh në Tiranë. Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik ka hedhur në erë një objekt p