999 rezultate për

intv

"Askush nuk punon më aty", moderatorja tregon pse u mbyll In Tv Televizioni "INTV" është mbyllur. Këtë e ka pranuar edhe njëherë për të gjithë publikun, moderatorja Sara Gjordeni e ci
Përplasje mes pronarëve, zbulohet arsyeja e mbylljes së “InTV” (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë me dije se televizioni “InTV” do të mbyllet. Shkak për këtë është bërë tërheqja e drejtuesit të
Fatma largohet nga televizioni, ç’po ndodh tani me moderatoren (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani, ishte në pritje të ëmbël t
Pse meshkujt çmenden pas kaçurreleve Femrat që i kanë flokët me kacurela, edhe dikur konsideroheshin si më tërheqëse në sytë e meshkujve. Intv.al ju sjel
Këto janë sekretet që fshehin njerëzit beqarë Të jesh single, pra pa partner nuk është edhe aq keq sa duket. Ekspertët, sipas intv.al sqarojnë disa gjëra që njerë
Hapini sytë! Ja shenjat që tregojnë se jeni lidhur me një psikopat. Kur dashuron, nuk i shikon shumë gjëra jo të këndshme të partnerit. Sipas intv.al këtu janë disa nga shenjat që trego
Kujdes nga gripi vdekjeprurës, mijëra pacientë kanë humbur jetën Gripi i rëndë që shpërtheu në Mbretërinë e Bashkuar ka rezultuar në 42% të rasteve vdekjeprurëses, duke shënuar kështu d
Jeni të fiksuar me pastërtinë? Kujdes, mund të vuani nga një çrregullim psikologjik Ato që nuk lodhen kur vjen puna tek pastrimin, madje nuk relaksohen dot nëse nuk ndjenë erë detergjentesh në shtëpi pava
Një prezantuese tjetër lë punën për t'u zhvendosur në TV Klan Arjola Shehu moderatorja e njohur e emisionit ‘Tek Unë’ në InTv do të nisë një rrugetim të ri në TV Klan. Arjola ka n
RRËFIMI/ "Burri drogaxhi më bëri prostitutë që të blinte drogën e tij" (VIDEO) Ajo preferon ta quajmë Ela. Është një grua e re në moshë dhe tregon në një intervistë për InTv dramën e jetës së saj dhe
I përzunë apo u larguan vetë? Zbulohen SMS-të e Ben Blushit dhe Mimoza Hafizit (VIDEO) Në seancën plenare të javës së shkuar çështja kryesore që u diskutua ishte largimi i deputetëve Ben Blushi dhe Mimoza Ha