999 rezultate për

intubuar

Tre javë luftë me vdekjen dhe i intubuar, 65 vjeçari mposht koronavirusin Arben Dojaka është 65-vjeçari, i cili ka arritur të mposhtë koronavirusin pas tre javë intubim. Sot vetë ministrja Og
Lufta me COVID-19, sa pacientë humbën jetën Gjatë 24 oreve kanë humbur betejën me koronavirusin tre paciente, ndersa jane testuar pozitive 151 persona. “Një 80 v
9 shtetas të intubuar, Ministria e Shëndetësisë sqaron si është situata në spitalet COVID-19 Nga dita e djeshme, janë rritur shifrat e të intubuarve dhe të shtruarve tek Infektivi dhe “Shefqet Ndroqi”. “Aktuali
Si paraqitet situata në spitalet Covid? Kaq pacientë janë në terapi intensive dhe të intubuar Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se numri i pacientëve që po trajtohen në dy spitalet Covid është rritur në krahasim
Dy javë i intubuar, COVID-19 vret policin e njohur në Shkodër Një lajm i trishtë vjen nga Shkodra ku COVID-19 i ka marrë jetën një efektivi të policisë. Burimet bëjnë me dije se
Ministria e Shëndetësisë bën të ditur, ja sa persona janë të intubuar dhe në terapi intensive Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur sot se në dy spitalet COVID po trajtohen aktualisht 122 pacientë të konfirmuar
COVID-19: 21 pacientë në terapi intensive tek Infektivi, 6 shtetas të intubuar Ditën e sotme ne vend janë shënuar shifrat më të larta të infektimeve me COVID-19, 139 infektime në 24 orë. MSH bën
Situatë alarmante tek spitalet covid: 22 pacient në terapi intensive dhe 12 të intubuar Vendi ka shënuar sot 108 raste të reja me koronavirus, ndërsa është shtuar edhe numri i pacientëve të shtruar në dy spit
Situata kaotike tek spitalet COVID: 25 shtetas në terapi intensive, 4 të intubuar Ministria e Shëndetësisë njoftoi sa ka rritje të të shtruarve në spitalet COVID, pas shifrave të larta të infektimit.
Të dhënat e fundit, mësoni sa pacientë po trajtohen në spitalet COVID dhe sa janë të intubuar Përfaqësuesja e Ministrisë së Shëndetësisë, Eugena Tomini në përditësimin e të dhënave në 24 orët e fundit ka bërë të di
9 pacientë në terapi intensive, si lëvizi sot harta Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit edhe tre persona të tjerë. Kështu, në tot
Manastirliu tregon detajin e rëndë: Tre të intubuar janë mosha të reja Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zbuluar nga foltorja e Kuvendit moshën e tre prej pacientëve të intubuar
Mbetet i lartë numri i infeksioneve të reja në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 71 raste të reja me COVID-19. 24 ne Tirane, 8 ne elbasan, 6 ne Durres, 5 ne Kr
Dy të intubuar në gjendje të rëndë, si është situata te Infektivi Ditën e sotme 82 rezultuan pozitivë me COVID-19 në vend ndërsa tre paceintë humbën jetën. Por si qëndron raporti në i
Pëson sërish rritje numri i të infektuarve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Ministria ka konfirmuar 71 raste të reja me koronavirus në vend, ku vijon të shtohet numri dhe i pacientëve tek Infektiv
Humb jetën nga koronavirusi një tjetër pacient tek Infektivi Një pacient 68 vjeçar ka humbur betejën me koronavirusin, duke shkuar në 37 numri i viktimave nga Covid-19 në vendin ton
Shkon në 30 numri i viktimave nga koronavirusi, humb jetën 52 vjeçari nga Tirana Ka shkuar në 30 numri i viktimave nga koronavirusi në vend, ku një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm. Mwsohet
Shkon në 27 numri i viktimave në vend, vdes 71 vjeçari Një tjetër person ka humbur jetën ditën e djeshme nga Covid-19 në Shqipëri. Ai është një 71 vjeçar nga Durrësi i cili
Dy të intubuar dhe 11 me terapi intensive, si paraqitet situata në Kosovë Mjekja e Klinikës Infektive, Arjeta Zogaj- Berisha në një konferencë për media ka bërë të ditur se në Klinikën infektive
Ish-ministri: Pse pacientët e intubuar te Sanatoriumi reagojnë më mirë se tek Infektivi Lajm shpresëdhënës nga spitali “Shefqet Ndroqi”. Një paciente me Covid-19 e cila prej dy javësh ishte e intubuar në k