999 rezultate për

intubim

"La fëmijët jetimë", i riu nga Vlora humb jetën pak pas intubimit Një i ri nga qyteti i Vlorës, ka humbur jetën pak ditë pasi ai kishte ndjerë shenja përmirësimi pas infektimit me korona
Mrekulli! Pensionisti kaloi 306 në spital e mbi 3 muaj në intubim, shërohet e ikën në shtëpi Një rast mrekulli ka ndodhur në Britaninë e madhe ku një pensionist, kaloi 306 ditë në spitalin covid dhe mbi 3 muaj në
Skandaloze! Pacienti futet në intubim, i plaçkisin paratë në kuletë dhe karta banke Një burrë ka humbur jetën në spitalin Covid1 në QSUT dhe ndërsa ishte nën frymëmarrje artificiale përmes intubimit, I ja
20 ditë në intubim, COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur Pas më shumë se dy javësh luftë, COVID-19 i ka marrë jetën mjekut të njohur nga Gjiroakstra. Frederik Kekezi, ish mje
Infermierja shqiptare u fut shatzënë në intubim, ia del shëndoshë e mirë Silvana Rudaj, infermierja shqiptare 29-vjeçare, e cila jeton në Milano, tregon dramën pas infektimit me koronavirus.
Prej 5 ditësh në intubim, COVID-19 i merr jetën efektivit të Policisë COVID-19 i merr jetën efektivit të Policisë Rrugore, Munir Xhepa. Xhepa ishte polic i Qarkullimit Rrugor në Drejtorin
Pas tre ditësh në intubim, vdes 29-vjeçarja shqiptare shtatzënë nga COVID-19 Ka ndërruar jetë sot një grua 29-vjeçare nga coronavirusi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. E ndjera ka qen
Prej dy javësh në intubim, COVID-19 i merr jetën çiftit të bashkëshortëve Një çift bashkëshortësh kanë humbur betejën me koronavirusin, teksa prej dy javësh ndodheshin në intubim në spitalin e K
Në intubim prej 2 ditësh, Koço Devole po lufton me COVID-19 Në intubim prej 2 ditësh, Pëllumb Pipero tregon gjendjen shëndetësore të Koço Devoles. Aktori i njohur Koço Devole p
U fut me urgjencë në intubim, mësohet gjendja e Koço Devoles Aktori i njohur i humorit Koco Devole ndodhet në gjendje të rënduar për shkak të Covid, në Spitalin Infektiv. ABC kon
Aktori i njohur Koço Devole futet në intubim me COVID-19 Aktori i njohur i humorit, Koço Devole, i diagnostikuar me Covid-19, është vendosur ditën e sotme në intubim. Mësohet
I infektuar prej 10 ditësh, artisti Koço Devole futet në intubim Artisti dhe skenaristi shqiptar Koço Devole, 10 ditësh është infektuar me koronavirus. Mësohet se mbrëmjen e djeshme
I riu që fitoi betejën me COVID rrëfen tmerrin: Trupi im është dëmtuar! Petro është 25 vjeçari, i cili ndonëse ishte në gjendje shumë të mirë shëndetësore, iu desh të përballej me fazën më të
6 viktima dhe 135 raste të reja në 24 orë me Covid-19, 189 të shtruar në spital Shifrat nga koronavirusi në Shqipëri mbeten të larta. Gjatë 24 orëve të fundit në vend u kryen 860 testime prej të cilav
Mjekja e Infektivit tregon si merret vendimi për futjen e pacientit në intubim Mjekja e spitalit infektiv, Entela Kolovani ka treguar për news 24 si trajtohen pacientët e infektuar dhe kur ata kalojn
Ishte në intubim, koronavirusi i merr jetën artistit të njohur shkodran Artisti i njohur shkodran, Enrik Çefa ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 75-vjeçare. Çefa ishte i intubuar në
Mrekullia në Infektiv, një pacient del nga intubimi ISHP njoftoi sot për 36 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit duke e çuar në 1 299 numrin total të të pr
Ndryshimi drastik nga COVID-19, eksperti i IT-së publikon fotot pas 6 javësh në intubim Një ekspert Informatike, në Britaninë e Madhe ,i cili mposhti koronavirusin, ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, pa
U rikthye në punë pas intubimit, mjeku shqiptar në Londër rrëfen mbi gjendjen e pacientes nga Shqipëria Mjeku shqiptar Adrian Fandi në Londër i cili fitoi pak kohë më parë betejën me koronavirusin është kthyer sërish në krye
5 ditë në intubim, kush është ushtaraku i lartë që humbi betejën me Covid-19 Një 71 vjeccar humbi sot jetën për shkak të Covid-19. Ai qëndrontë prej më shumë se 5 ditë i intubuar te Sanatoriumi