999 rezultate për

intime

Dalin pamje intime të futbollistit shqiptar (VIDEO) Lojtari i kombëtares, Armando Vajushi duket se është duke i shijuar më së miri këto ditë. Ai ka publikuar në rrjetet soc
Nuk heq dorë Anxhelina, poston foto intime me deputetin Haxhi Shala (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Gjermani nuk ka ndërmend të ndalet për dashurinë e saj ndaj deputetit të Nismës Hax
Tri aplikacionet më të sigurta për të fshehur fotot intime Shkëmbimi i mesazheve seksi ka ekzistuar përherë, qysh në kohërat e lashta kur çiftet shkëmbenin mesazhe të tilla përmes
Shantazhonte 48-vjeçaren me fotot intime, në pranga lezhjani Policia ka vënë në pranga një të ri në Lezhë. Ai akuzohet për shantazh me anë të disa fotove intime. Policia bën me
Arrestohet mësuesja, u kap mat nga burri në krevat me një nxënës 15 vjeçar (FOTO LAJM) Bashkëshorti i një mësueseje në Oregon të SHBA-ve e ka kallëzuar atë në polici pasi e kapi mat në krevat duke kryer marr
Xhesika Ndoja shokon ndjekësit, nxjerr pjesët intime (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja në këto ditë të ftohta dimri i ka befasuar ndjekësit e saj në Instagarm pasi ka bërë publike një foto prov
Adelina Tahiri, pas fejesës, publikon foto intime me partnerin Adelina Tahiri na tregoi ditën e sotme përmes fotove të ndryshme në “Instagram” se është fejuar. Për partenrin e saj mis
Kujdes: Këtë pjesë të trupit mos e lani kurrë në dush! Ideja e të bërit dush çdo ditë është kthyer në një gjë të zakonshme vetëm gjatë këtyre 50 – 60 viteve të fundit. Presion
Lidhje intime me Habilajn, oficerja e policisë “tradhëton” Saimir Tahirin Saimir Tahiri edhe ditën e djeshme shpëtoi nga arrestimi për shkak se socialistët e komisionit nuk hoqën dorë nga mbësht
Shantazh me foto intime, i riu i zhvat euro e florinj 15-vjeçares Një vajzë vetëm 15 vjeçare është kërcënuar nga një bashkëmoshatar i saj i cili ka arritur i marrë asaj euro, zinxhirë, u
Anxhelina nga Gjermania nuk ndalet, publikon foto intime me deputetin (FOTO LAJM) Nuk i mjaftuan veç fotot në Instagram që t’i bindë të gjithë se është në lidhje me deputetin kosovar. Anxhelina Shala
I riu kërcënonte 17-vjeçaren: 7 mijë euro ose do të të publikoj fotot intime Një 18-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Lezhës, për shkak se ka kërcënuar një shtetase që t'i jepte 7 mijë euro
Të pathënat e dasmës së bujshme, Xhensila tregon çastet intime Xhensila padyshim që është një nga nuset më të bukura që na kanë parë sytë. Për revistën Who ajo ka shprehur disa n
Gjiko publikon video intime në shtrat me Elitën (VIDEO) Ata që kur deklaruan hapur se janë në një lidhje janë treguar gjithnjë e më të afruar edhe në sytë e publikut duke mos e
Publikohet letra intime që gruaja e presidentit amerikan i dërgonte të dashurës Bashkëshorti i saj është një nga Presidentët më të famshëm amerikanë dhe ajo një nga Zonjat e Para më të njohura, por pa
Momentet intime të miliarderit shqiptar me Pamela Anderson (FOTO LAJM) Të gjithë i dëgjuam fjalët mbi lidhjen e mundshme mes Oni Hysenbelliut dhe aktores shumë të njohur Pamela Andersonit.
Moderatorja shqiptare me tatuazh pranë zonës intime (FOTO LAJM) Moderatorja Albana Osmani pas sezonit të punës ka vendosur të shijojë disa itë pushimi për veten e saj. Kështu ajo nu
Kjo është vajza nga Vlora që dyshohej se kishte lidhje intime me biznesmenin që vdiq E dyshuara kryesore për vdekjen e Bukurosh Malaj, biznesmenit nga Vlora 21-vjeçarja e quajtur Adela Sinanaj e cila drejt
Geti publikon për herë të parë foto intime me Marinën (FOTO LAJM) Një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar është padyshim reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij, m
Ish e dashura e Noizyt publikon foto intime (FOTO LAJM) Jeta personale e Noizyt gjithmonë ka qenë në vëmendjen e mediave dhe të dashurat e tij të panumërta shpeshherë janë bër