999 rezultate për

intime

E parapriu, Robert Berisha kapet "mat" në momente intime me vajzën misterioze (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë shumë i komentuar këto kohë për jetën e tij private që pas ndarjes nga Nora Istrefi. Paparacët du
Videoja intime me Sorecën: "Të kenë turp ata që i bien kot më qafë Romina Kukos" Aleanca e Grave ka reaguar duke i dalë në krah zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko pasi emri i saj është lakuar në di
"Po të shkepi...": A paralajmëroi Shkullaku videon intime që po trondit qeverinë? (VIDEO) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
Videoja intime, Romina Kuko: Aludohet pa pikë turpi për mua dhe Sorecën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
David Guetta kapet "mat" në momente intime me të dashurën super yll (FOTO LAJM) DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Bea
Trondit parukierja në Tiranë pasi i vodhi rrobat shoqes: Kemi marrëdhënie intime Ana. Q., një parukiere 42 vjeçare e arrestuar nga policia për akuzën e “vjedhjes”, ka shokuar gjykatësen dhe prokuroren
Gruaja çon telefonin për ta rregulluar, punonjësi ia merr fotot intime (FOTO LAJM) Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka denoncuar një rast skandaloz në një dyqan Apple. Gloria Fuentes dërgoi
Gruaja fuste "mall" në vendet intime për t'a futur në burg, e pësojnë keq 9 policë Pas zbulimit të një gruaje që fuste drogë për burrin në burgun e Fushë-Krujës, duke e fshehur në vende intime, Shërbimi
Gruaja fshihte "barin" në vendet intime për ta çuar në burgun e Fushë-Krujës Një gramë hashash për një kartë telefoni. Kjo është skema e zbuluar për shpërndarje hashashi në burgun e Fushë Krujës ,
Nga shtrati me një vajzë, Olta Gixhari publikon momentet intime (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga personazhet më të njohura të ekranit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh nda
Publikoi padashje foton intime, këngëtarja i jep fund jetës Një ngjarje e rëndë ka tronditur fansat në Korenë e Jugut. Këngëtarja e njohur e “K-Pop” Choi-Jin-Ri, është gjetur e
Skenat intime me Behar Merën, Rita Lati: Më vjen turp, nuk i shoh kurrë (FOTO LAJM) Rita Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në programin “E Diell”. Ajo ndau shumë detaje nga jeta e saj personale dhe atë
Mirupafshim Miley! Liam fotografohet në momente intime me të dashurën e re (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u divorcuan vetëm 8 mua
Çfarë nuk shkon me ngjarjen në Kavajë? "Molla e sherrit" jep dëshmi të ndryshme në pak kohë Ditën e sotme Prokuroria e Kavajës ka kërkuar ndalimin e Marsida Qatjas, në banesën e të cilës u vra një shtetas dhe u p
U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM) Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë papar
E kërcënoi se do i publikonte videot me të dashurin nëse nuk bënte s*ks me të, djali e pëson keq “Nuk do të ti nxjerr videot e tua intime në internet nëse do të kryesh marrëdhënie seksuale me mua.” Ky është kërcëni
Fshehu kokainën në pjesët intime dhe u nis drejt Sarandës, si u kap i riu nga Tirana Në Sarandë është arrestuar nga policia një 36-vjeçar pasi është kapur me kokainë. Mësohet se është arrestuar shtetasi me
Pas fotove intime, vazhdojnë ngacmimet publikisht mes Morenës dhe Jason Derulo (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Jason Derulo vijon të tërheqë vëmendjen me komentet e tij ndaj Morena Tarakut. Dje bëri b
I publikuan foto në momente intime, kush është bjondja që u kap mat me Zerkën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media qarkulluan disa foto të këngëtarit Young Zerka, ku shfaqej me një vajzë bjonde. Këngëtari d
Në vaskë me kë? Tuna kthehet nga pushimet dhe publikon momente intime (FOTO LAJM) Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në Mauritani. Madje këto pushime u