999 rezultate për

intime

Rrëfehet golfistja joshëse: Ish i dashuri shpërndau fotot e mia intime (FOTO LAJM) Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në Dubai Desert Classic), konsiderohet si lojtarja më s
U fol për një video intime me Sorecën, Zv.ministrja e Brendshme reagon sërish Zv.ministrja e Brendshme, Romina Kuko, e cila është përfolur për një video kompromentuese me ambasadorin Luigi Soreca, k
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
"Enver Hoxha i parë në film", flet aktori: Skenat intime me Nexhmijen në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Aktori i njohur rrëfen përjetimet e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare.
"Javë e rrëmujshme", Arbenita le Kosovën pas videos intime (VIDEO) Arbenita është kthyer ndër emrat më të komentuar në media. Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personaz
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene
Tradhëtoi Feron? Reagon Arbenita pas videos intime me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Një video e Arbenitës teksa puthej me një djalë tjetër ka turbulluar median rozë ditën e sotme. Kenned Tahiri është d
Nuk është Fero, del video intime e Arbenitës me një mashkull tjetër (VIDEO) Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me t
Publikoi momente intime me Feron, Arbenita pendohet dhe fshin këtë foto (FOTO LAJM) Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet
Era nxjerr zbuluar Luanën, i ngre fustanin në mes të rrugës (VIDEO) Luana Vjollcës i ndodhi një incident teksa po sfilonte për promon e emisionit. Moderatorja ka postuar një video në In
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Videoja e bujshme, Jonida Maliqi flet për herë të parë e pranon lidhjen intime me Florin Mëngjesin e sotëm, Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Jonida Maliqi ka folur për herë të parë p
"Nuk është siç duket!" Bora Zemani publikon videon intime me Donald Veshajn (VIDEO) Ata janë përfolur prej kohësh për romancën e tyre dhe janë padyshim një ndër dyshet më të komentuara të momentit. Pak
Lajmi mori dhenë, hiqet nga qarkullimi video intime e Jonidës dhe Florit (FOTO LAJM) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Njësoj si në videon intime, kur shoqërohej Jonida me Florin? Një video intime mes Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit sapo "mori dhenë". Por misteri është koha kur Jonida dhe Flor
Pas videos intime me Flori Mumajesin, ndahen Jonida dhe Romeo? Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht viti, në momente intime mes Flori Mumajesit dhe Joni
Del videoja intime: Flori dhe Jonida në një lidhje sekrete? (VIDEO) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
17 vjet më i vogël, Monica Belluci kapet "mat" me të dashurin në momente intime (FOTO LAJM) Historia e tyre e dashurisë përfundoi verën e kaluar, por mesa duket nuk kanë mundur që të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.
Nuk fshihen më, Rina Balaj në momente intime me të dashurin reper (FOTO LAJM) Rina Balaj u rikthye së fundmi me këngë të re, me Instagram të ri, por edhe me lajme të reja nga jeta private. Rina pak
Postoi në web foto intime të vajzës minorene, dënohet nëna në Tiranë (VIDEO) Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale jo të zakontë në Shqipëri, atë të “pornog