999 rezultate për

interviste

Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
E priste një intervistë "hard", por ja dilema më e madhe që kishte Fevziu mbrëmë (FOTO LAJM) Blendi Fevziu zhvilloi një intervistë me Kryeprokurorin Adriatik Llalla gjatë mbrëmjes së djeshme, ndërkohë që pak minut
Rama-Meta, në prag divorci? Deputeti socialist ka një mesazh për LSI-në: Shihemi.... (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes PS-së dhe LSI-së është këto ditë në pikën më të ulët të saj, kur duket se maskat kanë rënë në raportin e
Vajza e Micheal Jackson deklaratë tronditëse për vrasjen e babait të saj Paris Jackson beson se babai i saj, Michael Jackson është vrarë. 18-vjeçarja ka dhënë intervistën e parë të saj për revi
Papa Françesku për Trump: Nuk do ta gjykoj, ta shohim se ç’do të bëjë Papa Françesku ka deklaruar se nuk do ta gjykojë Presidentin Donald Trump pa e parë se ç’do të bëjë. Në një intervist
De Biasi: Këta djem nuk mund të arrijnë më shumë se kaq Trajneri i Shqipërisë, Giuanni De Biasi duket mosbesues edhe për të ardhmen e grupit të lojtarëve që drejton. Në një int
Panovska: Gruevski manipulon dhe gënjen, presim reagimin e Soros-it (VIDEO) Drejtoresha ekzekutive e Fondacionit të Shoqërisë së Hapur Maqedoni (FSHHM), Fani Karanfilova Panovska në intervistë për
Eni Çobani del "blof" në intervistën e Rudina Magjistrit, ja si u zbulua "gënjeshtra" (VIDEO) Eni Çobani, avokatja e njohur për publikun shqiptare falë rubrikës ‘Shihemi në gjyq’, ka qenë e ftuar në emisionin e Rud
Ahtisaari intervistë në Huffington Post për Kosovën Ish-presidenti i Finlandës Martti, njeriu mbi propozimet e së cilit Kosova shkoi drejt pavarësisë, ka thënë një intervis
Adem Salihaj apel kryeministrit: Rrëzoje murin Qeveria e Kosovës nuk do të duhej të lejonte fare ndërtimin e murit në veri të vendit. Institucionet do të duhej qe ta m
Ajola Xoxa, shtatzënë? Gazetarja publikon mesazhet mbi "barkun e rrumbullakosur" (FOTO LAJM) Në një intervistë për Rudina Magjistarin, Kryebashkiaku Veliaj u shpreh se në vitin 2017 ka planifikuar së bashku më bas
RRËFIMI/ "Burri drogaxhi më bëri prostitutë që të blinte drogën e tij" (VIDEO) Ajo preferon ta quajmë Ela. Është një grua e re në moshë dhe tregon në një intervistë për InTv dramën e jetës së saj dhe
Ish-gardisti rrëfen vrasjen e gruas: Ja përse u grindëm (VIDEO) “Vjehrra ishte shkaktare”. Kështu thotë Admir Dervishi, gardisti që vrau më 6 prill të këtij viti bashkëshorten e tij Il
Babai i fëmijës së Tunës reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Pasi Tuna pranoi publikisht shtatzëninë, babai i fëmijës së saj, Patris Berisha, ka dhënë shenjat e para të mbështetjes
Obama: Marijuana duhet të trajtohet si cigarja dhe alkooli Përdorimi i marihuanës duhet të trajtohet si ai i cigareve apo alkoolit, kështu ka deklaruar presidenti në largim i Shte
Lady Gaga qan gjatë intervistës, rrëfen ndarjen me të fejuarin (FOTO LAJM) Prej muajsh Lady Gaga ka prishur fejesën me Taylor Kinney. Lidhja e tyre pesë vjeçare pati një fund të dhimbshëm. Në një
Dy fëmijë shqiptarë intervistojnë Ibrahimovicin Dy fëmijë shqiptarë me banim në Suedi, Arbnori dhe Shenasia, ia kanë dalë mbanë të realizojnë një intervistë ekskluzive
Trump bëhet gati të bashkëpunojë me Rusinë Donald Trump ka kundërshtuar çdo lloj "rivendosje" të marrëdhënieve me Rusinë, por ka ripërsëritur qëndrimin e tij se Wa
Akuzat për njëanshmëri politike/ Trump anulon sërish intervistën me New York Times Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka patur sërish përplasje me mediat, teksa ka anuluar një i
Rrëfehet Ali Ahmeti: Ja kush qëndron prapa rastit "Kumanova" (VIDEO) Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka prezantuar platformën me të cilën do të garojë në zgjedhjet e 11 dhjetorit në Maqedoni