E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
999 rezultate për

interviste

Ja kë mori Meta me vete në intervistën e tij të parë si President (FOTO LAJM) Presidenti i sapo zgjedhur Ilir Meta është i ftuar sonte në emisionin “Opinion”. Kjo është intervista e parë që Meta
Gazetari e pyet për Obamën, Trump ndërpret intervistën (VIDEO) Presidenti i Amerikës, Donald Trump e ka përfunduar intervistën në “CBS” me fjalën ‘mjaft’. Në intervistë për televiz
Gazetarja rrëfen intervistën mes “të fortësh” me Ervin Dalipajn Ervin Dalipaj është viktima e vrasjes së dyfishtë sot në Sukth. Gazetarja e kronikës Klodiana Lala është njeriu të cili
Gallata në sfidën Teuta-Kukësi: "O xhuxh do shkallë, të japësh intervistën!" Kukësi arrti një fitore të rëndësishme dje në Durrës ndaj Teutës, por momenti më pikant ka qenë në përfundimin e ndeshje
SHËNIM/ Një intervistë frikshëm e pazakontë e Ramës (FOTO LAJM) Nga Albeu.com Kryeminitri Edi Rama dha një intervistë 5 minutëshe për Vizion Plus sot duke i bërë thirrje kreut
Thaçi, i gatshëm të mbështesë shumicën prej 67 deputetësh (VIDEO) Në një intervistë të dhënë për Lajm Tv, kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka thënë se partia e tij është e gatshme të pë
Pas kuintave/ Rama del nga "shinat" gjatë intervistës: Ik mos na çaj b**thën (VIDEO) Pas intervistës së tensionuar të kryeministrit Edi Rama me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”, është
Ndiqni LIVE intervistën e Ramës (VIDEO) Kryeministi Edi Rama sonte është i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, të gazetarit Ylli Rakipi. Me anë të një statu
SHOKUESE/ Shqiptari qëllon veten në intervistën “live” me gazetarin Emisioni “Fiks Fare” transmetoi këtë të enjte një ngjarje të pazakontë për gazetarinë shqiptare. Një emigrant shqipta
Messi në intervistë ndryshe: Nuk ma ndjen për kritikat! Jemi mësuar ta shohim të qetë, por dhe Messi ka shpërthimet e tij si në fushë ashtu dhe jashtë saj. "Pleshti" ka folur n
Bukuroshja e Seria A interviston Mihajlovic: Gjithmonë e kam admiruar! Laura Barrieles është një personazh shumë i njohur në Itali. Bukuroshja që është imazhi i Seria A së fundmi ka bërë një
Berisha ndoqi live intervistën e Ramës, por ja çfarë i tërhoqi më tepër vëmendje (VIDEO) Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka ndjekur me interes intervistën e pasardhësit të tij në qeveri, Edi Ramën
Ja si reagon profesori i shkencave politike kur fëmijët i “shkatërrojnë” intervistën me BBC (VIDEO) Çdo gjë po shkonte mirë. Robert E. Kelly, një profesor i shkencave politike nga Universiteti Ndërkombëtar i Pusanit po j
“Jam gati të dorëzohem në Serbi, për lirinë e Haradinajt” Ish-ushtari britanik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Jon Harrison, i cili ka luftuar vullnetar në Brigadën 138 “
Fevziu tregon përplasjen me Bashën: Shkeli paktin, ja pse nuk e lashë t’i jepte fjalën qytetarit Drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu ka rrëfyer incidentin e një dite me parë kur kishte të ftuar kryetarin e PD
Kush ia prishi emisionin Arjan Çanit? (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ishte i ftuar Mandi Nishtulla, emri i vërtetë i të cilit është Mandela, i
Zbulohet arsyeja pse Blendi Fevziu shtyu intervistën e sotme me Ben Blushin Ish-deputeti i PS-së, sot themeluesi i LIBRA-s Ben Blushi reagon në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Rinas, ku u grab
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
E priste një intervistë "hard", por ja dilema më e madhe që kishte Fevziu mbrëmë (FOTO LAJM) Blendi Fevziu zhvilloi një intervistë me Kryeprokurorin Adriatik Llalla gjatë mbrëmjes së djeshme, ndërkohë që pak minut
Rama-Meta, në prag divorci? Deputeti socialist ka një mesazh për LSI-në: Shihemi.... (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes PS-së dhe LSI-së është këto ditë në pikën më të ulët të saj, kur duket se maskat kanë rënë në raportin e