999 rezultate për

interviste

Përgatisni veten para një interviste pune Shumë të papunë çdo ditë përballen me tregun e punës. Sigurimi i një vendi pune varet “vetëm” nga intervista e punës. Nj
Marcelo jep intervistën e parë për sezonin e ri, citon dhe largimin e Ronaldos Cristiano Ronaldo mund të ketë qenë i lidhur me një lëvizje larg nga Real Madridi këtë merkato, por Marcelo ka këmbëngul
Merdarja edhe këtë vit do të jetë problematike për emigrantët Ministri në detyrë i Diasporës, Valon Murati, ka bërë me dije se tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme për
Rrahu barbarisht gazetarin gjatë intervistës, kush është gruaja "Van Dam"? Mirela Topulli është kthyer në “personazhin” më të njohur të publikut për shkak se dhunoi barbarisht një gazetar në krye
Sanches flet në një intervistë për rëndësinë e Guardiolës në karrierën e tij Kur Pep Guardiola ishte trajner i Barcelonës në 2012, Alexis Sanchez ishte pjesë e skuadrës së Blaugranasve dhe ai ka zb
"Nuk kam ardhur për të mbledhur topa", ylli i njohur kërcënon Bayernin Joshua Kimmich konsiderohet si një ndër talentet më premtues në Gjermani, dhe jo vetëm. Mbrojtësi i krahu t të djathtë t
Sherr i madh mes Fatmës dhe Gjikos Një nga gjërat e shumta që Fatma Methasani tha e ftuar në emisionin Thumb, ishte për sherrin që ka ndodhur mes saj dhe r
INTERVISTA/ Rama përballë Lufti Dervishit: Më në fund, intervistë mes njerëzish Kryeministri Edi Rama ishte në një intervistë me gazetarin e njohur Lutfi Dervishi në emisionin "Përballë" në RTSH. Rama
Dhjete pika post interviste të "gabuar"! nga Genti Pulti - Intervista e dhene nga Top Channel me Presidentin Erdogan eshte nje interviste e porositur, e that
Rama më romantik se kurrë, shkon me lule në dorë në intervistë Kryeministri Edi Rama pavarësisht se nuk ka lënë intervistë pa marrë pjesë, ai po aty live i quan mediat “kazat mediatik
Gazetarja ndërpret intervistën për ezanin, shikoni reagimin e Ramës Në kohë që zhvillohej intervista e gazetares Rudina Xhunga me kryeministrin Edi Rama, në emisionin “Dritare me Rudinën”,
Çfarë duhet të shmangni në intervistën tuaj të parë të punës Nëse dëshironi të krijoni një përshtypje të parë sa më të mirë tek të tjerët, të fitoni punën e ëndrrave apo që disa nje
Thaçi për TV serb: Largoni mitet mbi Kosovën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Serbia duhet të largohet nga miti për Kosovën dhe të shikojë nga e ardhmj
Ed Sheeran i jep fund beqarisë? Ja çfarë ka deklaruar këngëtari (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm Ed Sheeran ka sqaruar të gjithë nëse vërtet nuk do të jetë më beqar. Ishte Russell Crowe, ai që
INTERVISTË/ Fjona, studentja më e mirë në universitetin më të mirë në botë E përkushtuar ndaj mësimeve, preçize në përgjigje dhe shumë modeste, ajo është shpallur studentja më e mirë e Maturës Sh
Vizë për në SHBA? Ambasada ka një lajm shumë të mirë për ju Nëse po planifikoni të udhëtoni drejt SHBA-së këtë verë? Ambasada ka një lajm shumë të mirë për ju. Një ndër “penge
Pas daljes nga "Big Brother", Damiano në gjygj me TCH? (FOTO & VIDEO) Dalja e Damianos nga shtëpia e "Big Brother" bëri shumë bujë duke qenë se ai ishte një nga banorët më të preferuar dhe p
Ndiqni LIVE intervistën e Ben Blushit për portalin Albeu.com (VIDEO) Kreu i LIBRA-s Ben Blushi në këto momente po zhvillon një intervistë të drejtpërdrejt me kryeredaktorin e Albeu.com, Emi
Sonte në 21:00, Ben Blushi intervistë LIVE në portalin "Albeu" Kreu i LIBRA-s Ben Blushi do të jetë sonte në një intervistë të drejtpërdrejt në orën 21:00 përballë gazetarit Emirjon S
“Sherri” me Roza Latin, reagon për herë të parë Aurela Hoxha Roza Lati ishte e para që sulmoi në një intervistë, Aurela Hoxhën. Ajo e akuzoi modelen se shkonte në pushime me paratë