999 rezultate për

interviste

Tensione në fund të ndeshjes, Gjoka debaton me gazetarët dhe ndërpret intervistën (VIDEO) Vllaznia ka humbur në sfidën e sotme përballë Skënderbeut në “Loro Borici” në rezultatin e thellë 4-1. Duket se Vllaznia
Sadiku bën gafën e madhe në intervistën e parë tek Levante (VIDEO) Kjo punë nuk është me zor. Armando Sadiku dhe Levante do ta vazhdojnë së bashku pjesën e mbetur të sezoni dhe më tej.
Hysaj në intervistën e fundit tregon gjithçka, nga kaluzola deri tek jeta napolitane Mbrojtësi shkodran i Kombëtares shqiptare shkoi te Napoli kur ishte vetëm 21 vjeç, si një nga përforcimet e kërkuara me
Del videoja, shihni si Basha sikletoset nga vajza misterioze, Keti (VIDEO) Keti është një emër vajze i cili vuri në siklet Lulzim Bashës gjatë një interviste në "Zjarr Tv" me moderatorin Drishti.
INTERVISTË/ Kryetari i LB-së pro Gjykatës Speciale Kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati, është shprehur kundër iniciativës për shfuqizimin e Ligjit për Gjykatën S
ON&OFF/ Fevziu ironizon Majlinda Bregun në sy të Bashës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut janë shfaqur prapaskenat e emisioneve të kaluara. Ndër të t
Zlatan Ibrahimovic në një intervistë për Canal+ tregon se pse e sulmojnë aq shumë Zlatan Ibrahimovic gjithmonë surprizon me deklaratat e tij, dhe njihet për karakterin e tij të veçantë, brenda dhe jasht
Khloe Kardashian në intervistën e parë si shtatzënë: Mezi marr frymë Khloe Kardashian dha intervistën e saj të parë si një mami në pritje për “Ellen DeGeneres”. Ajo u shfaq me një fustan t
Butaris: Zaev premtoi ndërrimin e emrit të aeroportit "Çështja e emrit doli nga binarët për shkak të marrëzive të politikanëve", tha kryetari i Selanikut, Janis Butaris në nj
Manja flet për ndërhyrjen e Kryemadhit gjatë intervistës për media Zgjedhja e Kryeprokurores së Përgjithshme të Përkohshme, ka hapur një debat politik i cili ende nuk është shuar. Pozita
Haziri: Ky është momenti i fundit për miratimin e Demarkacionit Për demarkacionin dhe liberalizimin e vizave është folur edhe në Kongresin e Partive Popullore Evropiane, anëtare e së c
Intervistë e Isa Boletinit dhënë në vitin 1913 Gazeta franceze “Le Radical” ka botuar të mërkurën e 9 prillit 1913, në faqen 3, intervistën e patriotit dhe trimit shqi
E rrallë, intervista e mbretit Zog për gazetën franceze Nga Aurenc Bebja, Francë/ Gazeta franceze, « Le Matin », ka botuar të mërkurën e 19 qershorit 1935, në faqe të parë dhe
Përplasja në studio, Sonila Meço thumbon keq Edi Ramën Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e kaluar ishte në një intervistë ndryshe në News 24. Pas një kohe të tensionuar në ve
Gabimet që nuk duhet t’i bësh kurrë gjatë intervistës për punë Thoni “Kjo është puna e ëndrrave të mia” Dhe nëse është vërtetë kështu, 69% e intervistuesve e konsiderojnë si një furç
500 euro dhe udhëtimin e paguar, kaq kërkon Elvana për një intervistë (FOTO LAJM) Tani paraqitjet e saj janë zbehur, arsyeja ende nuk dihet por ajo që dihet është se Elvana kërkon shuma të majme për int
Veterani i UÇK-së Harrison ka një porosi për veteranët e Kosovës, flet për një gazetar të shitur Britaniku ka thënë se Zeka e kishte intervistë atë gjatë luftës dhe e kishte shitur intervistën për një mijë funte E Hë
E martuar prej 15 vitesh, ky është bashkëshorti i Artiola Toskës (FOTO LAJM) Ndonëse është një nga artistet më të dashura të muzikës shqiptare, Artjola Toska rrallëherë është përfolur për jetën e s
Oficeri rrëfen të pathënat: Habilajt u mbajtën dhjetë minuta dhe u lanë të lirë Oficeri i policisë së Fierit, Antonio Nazëraj, në një intervistë për gazetarin Basir Çollaku ka treguar disa detaje të
DALIN PAMJET/ A e tejkaloi masën Arditi me këtë intervistë? (VIDEO) I ftuari i radhës i Arditit tek e Diela Shqiptare ishte këngëtari Valon Shehu në kuadër të Këngës Magjike. Por, përt