999 rezultate për

interviste

Mësuesi që ndërtoi shkollën kërkon vëmendje, thotë se Xhisela shet por**ë Vëmendja që i është kushtuar Xhiselës po shkakton zemërim te disa persona që pretendojnë se edhe ata duhet ta kenë këtë
Gafa e Salvinit, publikon intervistën e një mafiozi Si Ministër i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, ka armë të forta të betejës së tij politike, luftën kundër emigrantëv
Sa lekë more për intervistën? Xhisela hyn LIVE në Instagram në mesnatë dhe debaton me shqiptarët (VIDEO) Pas doli nga studio e Opinion natën e kaluar, aty ku mohoi dhunën dhe kërcënimet e Rexhep Rrajas, Xhisiela Maloku ka pro
Momenti kur Xhisela braktis studion e "Opinion" pasi gazetarët dyshuan se po gënjente Pasi ka kryer intervistën me Fevziun ne “Opinion” Xhisiela nuk ka dashur të përballet me gropat e shumta të dy versionev
Mësoni çfarë ndodhi pas kamerave me Xhiselën (VIDEO) Xhisiela Maloku tha fjalët e saj mbrëmë në emisionin ‘Opinion’, disa ditë pasi ajo dhe historia e saj u bënë kryefjalë e
Eni Vasili: Xhisiela më është lutur që mos të jepet kjo intervistë Eni Vasili, në emisionin e saj Open, hodhi poshtë deklaratat e Xhisiela Malokut, e cila në një studio tjetër televizive
Xhisiela tensionohet në studion e Opinion: Top Channel e ka montuar intervistën Xhisiela Maloku ka qenë e pranishmë në studion "Opinion" teksa gazetarët po diskutojnë për këtë cështje. Aty, Xhisiel
Alarm! Shkoi në intervistë për punë, zhduket 22-vjeçarja Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i ditës së djeshme. Arbnora is
Salah injoron legjendën e Manchester Unitedit (VIDEO) Mohamed Salah ka refuzuar të intervistohet nga legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville, dhe nga prezantuesja e Sky
Gjenerali serb thotë se ka bërë masakra në Kosovë, do ta mbronte me raketa Millosheviçin Gjenerali i pensionuar serb Nebojsha Pavkoviq, i dënuar më 22 vjet burgim për krime lufte në Kosovë, ka dhënë një interv
E pyesin për marrëdhënien me Bill Clintonin, Lewinsky braktis intervistën Monica Lewinsky ka ndërprerë në mes dhe është larguar nga një intervistë në Izrael, pasi iu bë një pyetje mbi marrëdhëni
Ky është pengu më i madh në jetën e Ledri Vulës Në një intervistë për “Edicioni Veror” në ABC News, Ledri Vula u pyet nëse në këto 32 vite jetë kishte diçka për të cilë
Mbappe: Kroacia është skuadër koti Kylian Mbappe e ka përshkruar skuadrën kroate si një skuadër me b**e. Në një intervistë të xhiruar për federatën fran
Ambasada Amerikane: Vetëm kaq ju duhet për të fituar vizë turistike Ambasada Amerikane ka dhënë udhëzime për qytetarët shqiptare që dëshirojnë viza amerikane për pushime në SHBA. "A e
DETAJI/ Media serbe i kërkon Shaqirit intervistë në serbisht, si reagoi ai Xherdan Shaqiri është në qendër të vëmendjes së mediave serb pas super golit të shënuar mbrëmë duke marrë tri pikët për
Gafa e Reus gjatë intervistës, zbardh planin e Low Të gjithë prisnin që Marco Reus të ishte në formacionin titullar të Gjermanisë në ndeshjen që ata humbën ndaj Meksikës.
Messi: Madridi donte të më poshtëronte E përditshmja ‘SPORT’ ka publikuar një intervistë me "yllin" e Barcelonës Lionel Messin. Në këtë intervistë Messi ka
Boateng: Guardiola nuk është racist Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ka mbetur i befasuar me kritikat dhe komentet e papritura nga Tour
Adriatik Kelmendi akuzon Jeta Xharrën se gënjeu, e quan joprofesionale Gazetari Adriatik Kelmendi përmes një publikimi në Facebook i ka reaguar gazetares Jeta Xharra. Thotë se ajo një situatë
Era Istrefi intervistë për këngën në Botëror: E pabesueshme! Era do të jetë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit-Rusi 2018 së bashku me Will Smith the Nicki Jam. Në një