999 rezultate për

interviste

"Jam e adoptuar", Niki Delijorgji sqaron deklaratën e bujshme (FOTO LAJM) Niki Delijorgji, ish-Miss Shqipëria dhe vajza e biznesmenit Mihail Delijorgji, në një intervistë për Thumb në 2017-ën, p
Romantik si Arit Gjebrea, ndërpret intervistën për të telefonuar publikisht Anilën (VIDEO) Gjatë emisionit “E diela shqiptare”, moderatori dhe producenti Ardit Gjebrea zhvilloi një intervistë me Prefektin e Qark
Këngëtarja shqiptare heq dorë përfundimisht nga muzika Ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar këngë të reja, Zanfina Ismaili vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të pëlqyera
"Çmenden" tifozët Man.City-t, Messi në intervistën e fundit foli për Guardiolën Leo Messi ka emocionuar tifozët e skuadrës angleze, Manchester City. Ai në një intervistë të detajuar dhe të gjatë, s
Në moment të fundit "braktisin" intervistën, Mihrije dhe Naimi zbulojnë arsyen Çifti i njohur, Mihrije Braha dha Naim Abazi, ishin ditën e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina”. E teksa pritëshin që
Rama intervistë për "Forbes": Nuk dua ta shoh Shqipërinë si objekt zilie Kryeministri Edi Rama së fundmi ka dhënë një intervistë për revistën ‘Forbes‘ ku ka folur në lidhje me situatën e krijua
Këto janë fjalët e Maradonës në intervistën e fundit, kishte një dëshirë të madhe Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë pas një arresti kardiak, në shtëpinë e tij në Argjentinë. Për shumë argjentin
"Presidenca ime nuk është mandati i tretë i Obamës", Biden jep intervistën e parë Megjithëse lista e tij e të nominuarve të kabinetit përfshinte shumë të diplomuar të epokës së Obamës, Joe Biden tha se
Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
Tradhtia e Princeshë Dianës, Princ William flet për intervistën që tronditi familjen Mbretërore Princi William ka përshëndetur nisjen e hetimeve rreth intervistës së ‘Panorama’ të Martir Bashir me nënën e tij, Prince
Trump jep intervistën e parë: Po shkojmë shumë mirë Presidenti amerikan, Donald Trump, sot ka dhënë intervistën e tij të parë në emisionin Fox & Friends në televizionin Fox
19 vite më i ri, aktorja shqiptare flet për lidhjen me ish-futbollistin afrikan (VIDEO) Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneve
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Doli për intervistë pune dhe nuk u kthye, familja shqiptare 5 ditë në ankth për vajzën Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi, ndërsa ditën e so
U nis për intervistë pune, zhduket pa lënë gjurmë 19 vjeçarja shqiptare në Greqi Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi. Vajza e identi
I përgjumur në intervistë, Tyson:Jam si luani, e kam të vështirë të zgjohem! Kur ka mbetur pak më shumë se një muaj nga kthimi i Mike Tyson në ring (më 28 nëntor, kundër Roy Jones), kanë nisur spek
Kim Kardashian shpërthen në lot gjatë intervistës: Kam folur për këtë temë (VIDEO) Kim Kardashian po kalon disa muaj të vështirë në aspektin personal dhe profesional. Marrëdhënia e saj me Kanye West ësht
Ali Ahmeti vijon intervistimin përballë Gjykatës Speciale Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti do të vijojë sërish intervistën në Gjykatën Speciale.
Van Dijk i ndërpret intervistën, Xherdan Shaqiri e kap "me shqelma" (VIDEO) Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, teksa po jepte një intervistë, ku fliste për mungesën e aktivizimit të tij gj
5 këshilla për të realizuar me sukses një intervistë pune virtuale Intervistat e punës normalisht janë të lodhshme dhe me stres, por tani që shumë prej kompanive po aplikojnë punën në dis