999 rezultate për

intervista

Si e sheh Inter-Juve dhe garën e titullit në Serie A, intervista e rrallë e Ronaldos Inter-Juventus, parë nga këndvështrimi i “Fenomenit”. Ronaldo, në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, foli për nd
Kjo është intervista që i kushtoi Tuchel shkarkimin nga PSG Thomas Tuchel u shkarkua nga Paris Saint-Germain me shumë mundësi për shkak të një intervistë të sinqertë që u transmet
Tradhtia e Princeshë Dianës, Princ William flet për intervistën që tronditi familjen Mbretërore Princi William ka përshëndetur nisjen e hetimeve rreth intervistës së ‘Panorama’ të Martir Bashir me nënën e tij, Prince
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
"O Zot i Madh ku kam ardh", intervista e veçantë e Artan Fugës për martesat shqiptaro-serbe Nga Artan Fuga KRUSHQIT E PANGRIRË: MBI MARTESAT MES VAJZAVE SHQIPTARE DHE BURRAVE SERBË Kur ish-studentja ime në
INTERVISTA/ Rrëfimi ndryshe i vajzës së presidentit, Refik Halili (VIDEO) Gold Halili, vajza e presidentit të Tiranës, Refik Halili në një intervistë për "Rtsh Sport" ka folur për Tiranën, mbësh
Intervistat nxjerrin bllof Moratën: Dashuron Juventusin, Realin, Chelsean dhe Atleticon (VIDEO) Sa e vështirë është që të gjesh dashuri të vërteta mes lojtarëve dhe fanellës së ekipit në futbollin modern. Thuajse
INTERVISTA/ Rrëfehet Gjimshiti: Atalanta i tha të gjejë klub të ri, përballja me yjet e futbollit dhe pritja për t’u bërë baba E nisi karrierën si talent i madh në Zvicër te Zurichu ku kaloi të gjitha grupmoshat dhe luajti për katër vite me ekipin
Publikon foto nga plazhi, ndjekësit të surprizuar me pamjen e Fifit (FOTO LAJM) Fifi është padyshim një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjedhë z
"8 me 2", Fero i ka ndaluar Arbenitës diçka dhe ajo s'guxon ta bëjë (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita nuk po bëjnë në asnjë moment "pushim" më pjesmarrjen e tyre në media. Ata po përfliten shumë për li
Si t’i përgjigjeni këtyre 5 pyetjeve të sikletshme në intervistat e punës Intervistat e punës janë një nga përvojat më të sikletshme të jetës. Të ulur përballë me shefin që po ju interviston për
INTERVISTA/ Idriz Batha: Tiranës ia rrezikon titullin vetëm Tirana Idriz Batha ka thënë se sipas tij marrjen e titullit këtë sezon skuadrës së Tiranës ia rrezikon vetëm vetja, nëse do të
Intervista karantine, këngëtarja shqiptare del live në emision nga tualeti (VIDEO) Një intervistë të pazakontë ka zhvilluar këngëtarja Teuta Kurti, e cila ishte e ftuar në "Vizionin e pasdites", me Evi R
Pandemia, komplot kundër njerëzimit: Intervista e censuruar e mjekut amerikan që tronditi botën Rashid Buttar, i diplomuar në Universitetin e Uashingtonit, dy specializime në biologji dhe teologji para se të studiont
Intervista e çuditshme me Jimmy Fallon, Lady Gaga kërkon falje Në fillim të prillit, Jimmy Fallon telefonoi Lady Gaga gjatë emisionit të tij – të përshtatur me video-telefonata për sh
Koronavirusi në Shqipëri, Ambasada Amerikane anulon të gjitha intervistat për viza Ambasada Amerikane në Tiranë në kuadër të masave që janë marrë për mos të lejuar përhapjen e koronavirusit, ka vendosur
Intervista e Hoxhës me shqiptarin në Ekuador: Arratisjet e bujshme e trafiqet me bosat (VIDEO) Publikohet intervista e gazetarit Artan Hoxha me Dritan Rexhepin, 40 vjeçarit nga Velça i dënuar aktualisht me 13 vite b
INTERVISTA/ Basha pakt me Ramën për zgjedhje të parakohshme Marrëveshja për Reformën Zgjedhore me Edi Ramën do prodhojë edhe zgjedhjet e parakohshme. Konfirmimi vjen nga kryetari i
INTERVISTA/ Zaev do të përdorë një parti shqiptare për të ruajtur postin e kryeministrit Kreu i Rilindjes Demokratike Kombëtare, RDK-së në Maqedoninë e Veriut, Vesel Memedi, thotë se partia shqiptare Alternati
INTERVISTA/ Berisha: Rama dhe Thaçi po tradhtojnë Kosovën, mini-shengeni një Jugosllavi e re Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha në një intervistë të dhënë për “Abc News” me gazetaren Linda Karadaku ka kome