999 rezultate për

intervale

KOSOVË/ Parashikimi i motit për pesë ditët në vijim 9.11 – Butë, vransira dhe intervale me diell. Në mbrëmje vransirat do të shtohen, e më vonë gjatë natës priten reshje lo
Keni plane për fundjavë? Bëni mirë të lexoni edhe motin IHMK-ja përmes një komunikate për media bën të ditur se moti në fundjavë në Kosovë do të jetë i qetë, i vranët e vende-v
Mësoni si do të jetë nesër moti në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për të enjten. Në Kosovë nesër do të mbretër
Si do të jenë temperaturat në fundjavë Edhe pse mund të kemi pritur që temperaturat do të shkojnë duke u ulur më drastikisht, kjo nuk duket se do të ndodh ende
Sot bëhuni gati për uljen e temperaturave Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me di
Lindja na mbron nga uragani Leslie, kënaquni me diell Përderisa brigjet e Evropës perëndimore po goditen nga uragani "Leslie", mbi rajonin tonë vazhdon të mbajë mot stabil, s
Nga java e ardhshme nis vjeshta Deri në fundjavë mot i ngrohtë, me diell dhe vranësira, javën e ardhshme ftohtë. Deri në fundjavë mbi vendin tonë do
Moti për nesër: Bëhuni gati për temperaturat Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale të caktuara të diellit, derisa pritet që në orët
Ikën bora vjen i ftohti Edhe sot mundësi për shi dhe borë, gjatë javës përmirësim i motit. Gjatë mëngjesit të sotëm do të vazhdojnë reshjet e
KUJDES/ Në fundjavë temperaturat zbresin nën zero Dy ditët e ardhshme përmirësim i motit, në fundjavë ftohtë, mundësi për ngrica. Temperaturat maksimale dy ditëve të a
Fundjava sjell të ftohtin me diell Në fundjavë me vranësira dhe intervale më të gjata me diell. Në ditët e fundjavës mbi rajonin tonë do të vazhdojnë të sh
Kosovë/ Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti sot në Kosovë, e shtunë 12 nëntor 2016 parashikohet të jetë mot me vranësira dhe reshje shiu me intensitet të ndrys
Mot me vranësira dhe intervale me diell në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 11 nëntor 2016 parashikohet të jetë mot me vranësira dhe interval me diell, ndërkohë gjatë
Ja oraret kur bllokohet magjistralja Prishtinë-Pejë Policia e Kosovës ka njoftuar se edhe sot do të jetë në asistencë të Operatorit të Sistemit, Transmisionit dhe Tregut, n