999 rezultate për

interurbane

Aksion gjatë gjithë natës, Policia monitoron me radar rrugët Policia e Shtetit ka bërë një aksion gjatë gjithë natës në rrugët urbane e interurbane. Teksa poston foto nga kontrol
Gjueti makinash luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në rrugët e Tiranës Gjatë natës ka patur kontrolle dhe drager në rrugën interurbane "Tiranë-Elbasan" për të parandaluar aksidentet rrugore q
Me 171 km/h, shoferët në Tiranë ngatërrojnë makinën me avionin (VIDEO) Policia Rrugore ka kryer mbrëmjen e kaluar kontrolle në rrugën interurbane kryesore Tiranë -Elbasan, në unazën e madhe k
Shqiptarët nuk venë mend, kur dalin para timonit iu duket vetja trima (VIDEO) Policia e Shtetit ka fijuar kontrollet me radarë. Gjatë orëve të para të mëngjesit në rrugën interurbane Tiranë-Durrës,