999 rezultate për

interpretuar

Aktori i njohur i Fierit humb betejën me COVID-19 Aktori i madh i teatrit dhe estradës së Fierit, Fatmir Xhelili ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. M
Gent Cakaj: Këto janë 3 arsyet pse ika nga Vetëvendosja Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka folur për karrierën e tij politike në Kosovë. Në një intervistë në emision
Kënga e preferuar e italianëve është nga kjo këngëtare shqiptare (VIDEO) Faqja italiane “Ansa.it” nëpërmjet një sondazhi ka nxjerrë për këngën më të bukur të dashurisë. Kënga fituese është “
Penelope Cruz si Donatella Versace, në filmin për vrasjen e Giannit (FOTO LAJM) Aktorja Penelope Cruz, 43 vjeç, do të luajë rolin e Donatella Versacee në sezonin e tretë të “American Crime Story”, që
Shpat Kasapi i surprizon të gjithë, vesh fustanin e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Shpat Kasapi i ka surprizuar të gjithë javë pas jave në YFSF. Jo vetëm për zërin që ia ka përshtatur çdo timbri që i ka
Daniel Craig s'do jetë agjenti sekret 007 Aktori 48-vjeçar Daniel Craig ka refuzuar ofertën prej 88 milionë euro për të interpretuar rolin e James Bond në dy film
Haliti: Disa media e kanë keqinterpretuar deklaratën time për Berishën Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, i cili ishte pjesëmarrës në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Eur
Eminem sulmon Rita Orën (VIDEO) Eminem është shumë i drejtëpërdrejtë me kolegët e tij, madje nuk e ka aspak problem që edhe ti ofendojë. Reperi i famshë
Testimi ekstern, Mirushe Ameti: Pyetjet janë keqinterpretuar Sipas drejtoreshës së Qendrës shtetërore për provime, Mirushe Ahmeti, pyetjet me përmbajtje raciste të testimit ekstern
Volers: Deklarata e Bejlit është keqinterpretuar Ambasadori i SHBA-ve në Shkup, Pol Volers ka sqaruar se deklarata e pasardhësit të tij, Xhes Bejli është keqinterpretuar
Tenori nga Kosova duartrokitet në një nga skenat më të famshme të botës Tenori Riad Ymeri është tenor shqiptar që ka performuar në "Carnegie hall" të New York. Ai është duartrokitur gjatë
Balo i kërkon falje arbitrit, por "kujdes" Flamengon Goli në takimin kundër Fiorentinës i ka rritur humorin sulmuesit të Milanit, Mario Balotelli. Ky i fundit është shfaqur
Sopranoja vdes në skenë duke interpretuar Verdin Sopranoja Florencia Fabris ka ndërruar jetë pikërisht në skenën ku po performonte. Teatri Colon i Buenos Aires rapor
Shqipëria në Eurosong me këngë plagjiaturë? (VIDEO) Kënga fituese e Festivalit të 51-të të Radiotelevizionit Shqiptar, me titull "Identitet", është fare e njëjtë me një kën
George Clooney në rolin e Steve Jobs George Clooney është një nga kandidatët për të interpretuar Steve Jobs në filmin biografik për themeluesin e Apple, që d
Admirimi i Deep per Jolie Johnny Depp ka shprehur admirimin e tij për Angelina Jolie. "Jolie është një njeri që i bën ballë çdo lloj situate, gjit
Feith i keqinterpretuar nga mediat Piter Feith, shefi i Zyrës Civile Ndërkombëtare (ICO), ka reaguar sot nga ndaj Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe
Diegos do ti vidhja golin kundër Anglisë “Cfarë do ti vidhja talentit të Maradonës? Goditjen e tij të famshme kundër Anglisë në botërorin e 1986, një gol fantast
Rexhepi: Deklarata ime eshte keqinterpretuar Ministri i brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi, ka kritikuar subjektet politike në Maqedoni, se kanë
Thaci: Eshte keqinterpretuar deklarata e EULEX-it Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se është keqinterpretuar deklarata e zyrt