999 rezultate për

interpol

I dënuar me 23 vite burg dhe me 2 mbiemra, kapet me qëllim ekstradimi durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale "Trafikim i drogave".
Në kërkim prej kohësh për "trafiqe", dy shqiptarët kapen në Francë dhe Itali Dy shtetas të cilët kërkoheshin prej kohësh janë arrestuar në Francë dhe Itali ndërsa janë akstraduar vdrejt vendit tonë
Arrestohet në Rinas 42 vjeçari i dënuar për p*ostitucion Policia Kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana kanë arrestuar është një 42-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar.
E kërkonte Italia, kapet te "Myslym Shyri" shqiptari me dy emra Polici e Tiranës ka arrestuar Albert Bulcari alias Mirash Hani me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Ky person shte shp
Tentoi të vriste mjekun, i riu nga Kosova kapet pa patentë dhe me armë zjarri në Tiranë Policia e Tiranës ka dhënë informacion shtesë në lidhje me arrestimin e 19-vjecarit nga Kosova në Tiranë. Policia bën
I akuzuar për trafiqe në Itali, si u kap i riu në Vlorë Një i ri shqiptar i cili ishte shpallur prej disa kohësh në kërkim nga Italia, është vënë në pranga në Vlorë. 26-vjeç
I akuzuar për trafiqe dhe në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë Një 35-vjeçar, i identifikuar si Areld Murati është arrestuar në Tiranë pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga d
Vrau grekun 28 vite më parë, arrestohet shqiptari në Belgjikë 51-vjeçari shqiptar Muhamet Belba shkoi për të grabitur një grek në 17 shkurt 1993, por doli prej andej duke kryer edhe
Pjesë e grupit kriminal, arrestohet turku me nënshtetësi shqiptare Rexhep Ipek, 49-vjeç nga Turqia me nënshtetësi shqiptare, i akuzuar si pjesë një grupi të strukturuar kriminal është arr
Në kërkim për pengmarrje, arrestohet në Kosovë i shumëkërkuari nga Burreli Një shtetas i shpallur në kërkim në Shqipëri me akuzën pengmarrje është arrestuar në Kosovë. "Nga Njësia Speciale Fas
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet 39 vjeçari me rrezikshmëri të lartë Blutë e Vlorës kanë arrestuar një 39-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane, pasi Gjykata e
I shumëkërkuar për trafiqe, arrestohet 42-vjeçari nga Dukati i Vlorës Një 42-vjeçar nga Dukati i Vlorës është arrestuar me me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Sipas policisë, në pranga ka rë
I dënuar për p*ostitucion dhe dhunë s*ksuale, kapet me qëllim ekstradimi 55 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 55-vjeçar i shpallur në kërkim, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Nga Komisaria
Në kërkim prej kohësh për "trafiqe", ekstradohen dy shqiptarë në Itali Ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike arrestohen në Tiranë me qëllim ekstradimi drejt It
Mori peng një person për 4 mijë euro, arrestohet në Athinë 29-vjeçari shqiptar Një 29-vjeçar shqiptar është arrestuar në Athinë pasi ishte shpallur në kërkim nga ana e Policisë shqiptare. Ai akuzo
Arrestohet në Tiranë 54 vjeçari i kërkuar nga drejtësia italiane Një 54-vjeçar është arrestuar në Tiranë me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në bazë të informacioneve të siguruara në
Sekuestrohet kokainë dhe armë zjarri, arrestohen dy shqiptarë në Greqi Dy shqiptarë kanë përfunduar në pranga gjatë një operacioni policor në Greqi, ndërsa njëri prej tyre rezulton i kërkuar
Hetim ndërkombëtar për mbetjetet sanitare COVID-19, 102 të arrestuar Policia e Shtetit ka njoftuar për dy operacione të përbashkëta zhvilluara me Europol, Interpol dhe agjenci të tjera ligj
Arrestohet në Kavajë 36 vjeçari i shumëkërkuar nga drejtësia italiane 36-vjeçari, Ardian Rrugeja (Driza) është arrestuar nga ana e Policisë së Kavajës, pasi ishte shpallur në kërkim nga Ital
Historia e serbes me shqiptarin, në lojë u fut edhe Interpoli Shqiptarët dhe serbët mund të mos merren vesh për shumë gjëra, por gjuhën e dashurisë e njohin mirë të dyja palët. Nj