999 rezultate për

internetit

Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
Imazhet e ndaluara të internetit në Kinë (FOTO LAJM) Asgjë nuk e pasqyron fuqinë e qëndrueshme të fotografisë ikonike “Tank Man” sa përpjekjet e marra për ta censuruar atë n
Përjetësisht në burg për të riun që vrau motrën për passwordin e internetit Një 18-vjeçar amerikan i identifikuar si Kevon Watkins, është dënuar me burgim të përjetshëm pasi la të vdekur të motrën
STUDIM/ Valët e internetit dëmtojnë spermën Celularët vitet e fundit janë kthyer në ‘sëmundje’ për të gjithë njerëzit. Nuk mund ta mendojmë të pimë kafe, të ulemi n
Vidhnin kasetat shpërndarëse të internetit nëpër pallate e zyra, në pranga dy të rinj Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët dyshohet se vidhnin kasetat shpërndarëse të internetit nëpër pa
VENDIM/ Fëmijët nën 14 vjeç nuk do lejohen më në qendrat e internetit pa prindër Një vendim i sotëm i Qeverisë kërkon tu ndalojë fëmijëve nën 14 vjeç, hyrjen në qendrat e internetit pa praninë e prindë
Vdes macja e famshme e internetit që solli gezim në gjithë botën (FOTO LAJM) Macja Grumphy ishte një nga macet më të famshme të internetit dhe numëronte mbi 2 milion ndjekës në Instagram. Grum
Rriteni shpejtësinë e internetit me këtë truk Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të humbur pa internet. Problemet me internet t
Sfidën më të fundit të internetit e fiton këngëtarja shqiptare Këngëtarja Linda Halimi njihet për luftën e saj me kilet e tepërta. Por tashmë ajo jo vetëm që ia ka dal mbanë, por e
Pas sfidës më të re të internetit fshihet një e vërtetë e frikshme Krejt papritur, ashtu si nga hiçi, të gjithë u fiksuan me sfidën e 10-vjeçarit. Njerëz të shumtë, të njohur dhe jo vetëm
Këto 6 vajza po konsiderohen si "babagjyshet" më s*ksi të internetit (FOTO LAJM) Festat e fundvitit sjellin një atmosferë mjaftë të ngrohte edhe pse temperaturat në shumë vende të botës janë të ulta.
Me para dhe seks, si po mashtrohen qytetarët nëpërmjet Internetit (DOKUMENT) Nga Ervin Shkulaku Me zhvillimin e teknologjisë të internetit janë sofistikuar edhe teknikat e mashtrimit të c
Rama sulet për të rrahur bastexhiun, video bën xhiron e internetit (VIDEO) Qeveria shqiptare ka hartuar një ligj e cila parashikon mbylljen e të gjithë pikave të basteve deri në 31 dhjetor 2018.
Miliarderët e internetit humbën shuma kolosale këto ditë për këtë arsye Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, është pronari i Amazon, Jeff Bezos. Ai ka humbur 9.1 miliardë dollarë në ditë, p
Njihuni me nënën beqare që fitoi 13 mijë dollarë me meshkujt e internetit Një nënë beqare nga Kalifornia ka menduar një mënyrë tjetër për të siguruar të ardhura për fëmijën e saj. Kelly Popil
802 milionë kinezë janë përdorues të internetit Numri i përdoruesve online në Kinë ka arritur 802 milionë. Gjithsej 788 milionë kinezë i kanë përdorur telefonat e ty
Nëna kap "mat" vajzat duke bërë twerk, reagimi i saj po bën xhiron e internetit (VIDEO) Kjo është një ndër videot me virale të internetit për momentin. Dy motra ishin duke bërë "twerk" në video, ndërkohë q
Bosi i drogës kishte pasion rrjetet sociale, si e kapi policia nëpërmjet Internetit Edhe pse kishte një flet-arrest ndërkombëtar bosi i drogës Arbër Çekaj përsëri përdorte rrjetet sociale. E megjithatë as
Mungesa e internetit në shkolla, dëmton procesin mësimor Mungesa e rrjetit të internetit në shkollat fillore dhe ato të mesme në vend pengon shumë zhvillimin e procesit mësimor
Si të minimizoni harxhimin e internetit teksa rrini në Facebook Nëse e përdorni shumë facebookun edhe kur keni pak Mb në ofertën tuaj në telefon na vjen keq tju themi se në fakt ato do