999 rezultate për

internet

Kjo është gruaja amerikane që akuzohet se solli koronavirusin në Kinë Maatje Benassi është duke u ballafaquar me akuza të vazhdueshme se solli koronavirusin në Kinë. Maatje Benassi, një r
Sfidat e çudtishme të internetit, këtë rradhë duhet të rrisni qepë të njoma në shtëpi (VIDEO) Nëse kaloni mjaftueshëm kohë në Instagram, Tëitter apo edhe TikTok, do ju dalë para një fytyrë krenare që ia ka dalë të
Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Ia nxiu interneti, Rama shan "live" tek Fevziu: Fu*k! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion”. Gjatë bisedës ai foli në lidhje me pasojat e pandemisë
Njerëzit gjejnë "ngushëllim" te interneti, aplikacionet më të shkarkuara gjatë pandemisë Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Qytetari i thotë se s'ka bukë në shtëpi, Rama: Ku i gjete lekët për internetin?! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është i njohur për debatet e ashpra dhe "thumbat" ndaj qytetarëve të cilët i komentojnë në rrjetin
Rama tall qytetarin e sulmon PD: O Ndrec, mos harxho internet kot! Kryeministri Edi Rama e shfrytëzoi një koment të një shtetasi i cili i kërkoi që të merrte masa sepse vendi po kalonte n
Nga tërmeti te koronavirusi, çfarë kanë kërkuar më së shumti shqiptarët në internet Gati një muaj që jemi izoluar si pasojë e pandemisë dhe e vetmja zgjidhje apo shpëtim na duket lundrimi në internet.
Internet falas për të gjithë nxënësit nga familjet që marrin ndihmë sociale Internet 10 GB falas çdo muaj do të marrin nxënësit e shkollës fillore dhe të mesme e që vijnë nga familje që marrin ndi
Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Rama: Mjaft më! Nga njëra anë me internet e ajfon, nga ana tjetër thoni po vdesim për bukë "Mjaft më, nga njëra anë me internet e ajfon dhe nga ana tjetër po vdesim për bukë. Jemi në luftë, luftë reale që ka fut
I gjetët fundin bibliotekës suaj? Këtu mund të gjeni 1.4 milion libra pa asnjë pagesë Organizata jofitimprurëse Internet Archive ka vendosur 1.4 milion libra në dispozicion falas online për të ndihmuar ata
Sfida në internet: I riu që lëpiu tualetin del me koronavirus Një influencues nga Kalifornia që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë se është testuar dhe se ka koronavi
"Koronavirus rapsodi", komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO) Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyr
Ju ngec interneti? Hiqni mikrovalën nga priza Nëse doni internet të shpejtë, hidhini sytë nga mikrovala në kuzhinë! Këshilla e fundit, për të shmangur ngecjen e inter
Vodafone Albania në mbështetje të klientëve gjatë emergjencës së krijuar nga Covid-19 Përhapja e COVID-19 në Shqipëri dhe masat e prezantuara nga qeveria për të kufizuar përhapjen e infektimit, kanë ndrysh
ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për të gjithë aktivizimet e paketave të reja nga konsumatorët celular Në shenjë solidariteti me situatën e jashtëzakonshme të virusit Covid 19, ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për çdo
Rama i drejtohet të rinjve: Rrini në shtëpi, ju premtova internet Kryeministri Rama ka dalë sërish në një video-LIVE nga rrjeti social Facebook ku ka dhënë edhe njëherë mesazhin e fortë
Rama: Nga nesër mund të ofrohet internet falas për të gjithë! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ishte i ftuar në "Opinion", ku ka folur rreth planit financiar, por edhe për situatë
Të gjithë në internet? Çfarë rrezikon në ndodhë Bashkimi Europian po i kërkon Netflix-it dhe platformave të tjera të ndalojnë së transmetuari video me rezolucion të lar