999 rezultate për

internet

Shqipëria në vendin e tretë me internet domain me përmbajtje pedofilie Shqipëria renditet në vendi e 3 në Europë dhe në vendin e 8 në botë për numrin e internet domain të paligjshme me përmba
Veprimi i këtij të krishteri jashtë xhamisë është bërë viral në internet (FOTO LAJM) Një i krishter ka dalë jashtë një xhamie pas sulmit terrorist në Zelandë, duke mbajtur një shënim prekës që iu thotë mys
Video që ve në dyshim golin e dytë të Ronaldos bëhet virale në Internet (VIDEO) Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që i ka thë
Njihuni me kurthin në Internet, si mund t'ju mashtrojnë vajzat afrikane Një 59-vjeçar është “kërdisur” nga lekët nga një vajzë që ai njohu në internet. Dave Hazel ra në dashuri me një vajzë
Porosit fustanin në Internet por ngelet me gojë hapur ku i vjen në shtëpi (FOTO LAJM) Një grua u është drejtuar rrjeteve sociale për të treguar zhgënjimin që mori me një fustan që kishte porositur në intern
Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu sapo ka mbushur 42 vjeç
Si është e mundur?! Këto fotografi duhen parë nga dy herë (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që dashur pa dashur, të ketë fotografi në internet që teksa lundrojmë, të mos i shpjegojm dot
Hakmarrja e gruas pasi zbuloi çfarë bënte burri në internet Një grua shtatzënë, e cila zbuloi se bashkëshorti i saj 44-vjeçar shikonte imazhe pornografike në internet, vendosi që t
Ka pasuri të papara, por në këtë vend vetëm 1.5 % e popullsisë futet në internet Turkmenistani është një vend me resurse të shumta natyrore dhe me 26 aeroporte, që është relativisht një numër i madh pë
1 minut në internet ja çfarë ndodh Llogaritë janë bërë nga një shoqëri në operon në botën inovative dixhitale dhe rezulton se shkëmbehen 187 milionë email,
Çfarë fshihet pas fotos më të famshme në internet Fotoja e një burri në Kanada, që korrte qetësisht barin e shtëpisë së tij, ndërsa në sfond shfaqet një tornado kërcënues
Rusia planifikon shkëputjen totale nga interneti? Rusia po planifikon të shkëputet përkohësisht nga interneti, si pjesë e përgatitjeve për një luftë të ardhshme kiberneti
5 mënyra fantastike për të mbrojtur celularin tuaj (FOTO LAJM) Në epokën e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet të jetë shqetësimi i parë për këdo që dëshiron që
Sfidën më të fundit të internetit e fiton këngëtarja shqiptare Këngëtarja Linda Halimi njihet për luftën e saj me kilet e tepërta. Por tashmë ajo jo vetëm që ia ka dal mbanë, por e
Kur të shikoni këto foto do mendoni dy herë para se të blini në internet (FOTO LAJM) Në internet ka pafundësisht faqe online, të cilat reklamojnë e shesin produkte nga më të ndryshmet nga telefonat e kompj
Pas sfidës më të re të internetit fshihet një e vërtetë e frikshme Krejt papritur, ashtu si nga hiçi, të gjithë u fiksuan me sfidën e 10-vjeçarit. Njerëz të shumtë, të njohur dhe jo vetëm
Thonë që dashuria të verbon, vajza që është e çmendur pas këtij djali (FOTO LAJM) Hanna Ayluard është një vajzë që nuk ka asnjë mangësi fizike, dhe është lidhur me Shane Burcaw, i cili ka Atrofi Muskulo
Bleu fustanin në Internet por u trondit kur i erdhi natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Një vajzë ka ndarë fotografitë e saj duke qarë pasi për festat e fundvitit mori veshjen e gabuar. 19 vjeçarja, Britta
Ndodhi edhe kjo/ Gruaja nxjerr në shitje burrin në Internet, ky është çmimi E zhgënjyer nga bashkëjetesa, një grua 40-vjeçare e njohur me pseudonimin Dorte L. vendosi të shiste burrin e saj në Eba
Rriteni shpejtësinë e internetit me këtë truk Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të humbur pa internet. Problemet me internet t