999 rezultate për

interit

Fitorja e Interit ndaj Barcelonas vlen 20 milionë euro Eshtë një ndeshje prej të paktën 20 milionë eurosh ajo që Interi do të luajë sonte në "San Siro" përballë Barcelona. Në
Valverde: Nuk i dhurojmë asgjë Interit, Vidal është shumë i rëndësishëm Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë t
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza
Barcelona e fiksuar pas yllit të Interit, ofron 70 mln+Vidal Barcelona prej kohësh ka shprehur interesimin për Lautaro Martinez. Katalanasit tentuan edhe në merkaton e verës por
Morën kreun e tabelës, futbollistët e Interit darkojnë sëbashku Interi mposhti Spalin 2-1 dje pasdite, falë një dopiete të Lautaro Martinez dhe mori kreun e renditjes në kampionatin it
Për objektivin e Interit hyn në garë edhe Man United Nga Anglia nuk vijnë lajme të mira për Interin. Dëshira e madhe e Antonio Contes për merkaton e janarit është Arturo Vid
Spal ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Gjatë 45 minuta të para pamë një Spal të "fikur" ku edhe Interi përfitoi duke shënuar 2 herë mjaft thjeshtë. Pjesa e
Juventusi ndalet nga Sassuolo, i hapet krahu Interit për të parakaluar (VIDEO) Sassuolo ia ka ndërprerë Juventusit serinë prej katër fitoreve radhazi, duke e ndalur me një barazim 2:2 dhe duke i dhën
Ylli i Interit operohet në gju, ka gjasa të ketë mbyll sezonin Nicolo Barella është operuar në mëngjesin e sotëm. Supertalenti italian është shtruar në Spitalin në Rozzano ku ka kr
Conte: Lautaro dhe Lukaku? Dyshja sulmuese e Interit edhe 5-6 vite Pritej të ishte një ndeshje e vështirë ajo e Interit ndaj Torinos. Mirëpo zikaltrit i ‘treguan dhëmbët’ dhe fituan me re
Po bëhet lider në mesfushën e Interit, Barcelona kërkon ta "rrëmbejë" Paraqitjet pozitive me fanellën e Interit e kanë bërë Stefano Sensi një nga futbollistët më kryesor tek zikaltrit. M
Giround shumë pranë Interit, zbulohen detajet e marrëveshjes! Inter dhe Oliver Giroud duket se janë më afër se kurrë. Francezi kërkon ribashkimin me Antonio Conten, i cili e shikon G
Titulli i vitit 2006: Juventus humb përfundimisht betejën ligjore, i mbetet Interit Juventus ka humbur edhe betejën e fundit ligjore për t’i hequr Interit titullin e vitit 2006, teksa Kolegji i Garancive
Kështu e komenton trajneri i Dortmund përmbysjen e 'çmendur' ndaj Interit Trajneri i Dortmundit, Lucien Favre komentoi përmbysjen dramatike ndaj Interit, sfidë e rëndësishme për fatet e kualifik
Pas 25 vitesh betejë me tumorin, shuhet ish-mbrojtësi i Interit Alberto Rivolta vuante prej 25 vitesh dhe sot ka mbyllur sytë përgjithmonë. Ish-mbrojtësi ishte pjesë e Interit në titul
Wanda Nara provokon keq tifozët e Interit, publikon pamjet e rivalit (FOTO LAJM) Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në
Balotelli nuk ndryshon, u tregoi gishtin e mesit tifozëve të Interit Gjatë ndeshjes së djeshme mes Brescia dhe Interit, Mario Balotelli vendosi t’u tregojë ish-fansave të tij gishtin e mesë
EKSKLUZIVE/ Erjona Sulejmani tregon lojtarin e preferuar dhe si u bë tifoze e Interit: Jam single, ja nga frymëzohem (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, e cila tashmë ka karrierë ndërkombëtare në një intervistë ekskluzive për A
Stadiumi i ri i Milanit dhe Interit, Gjykata e Milanos merr vendim të papritur Gjykata e Milanos ka votuar për ta mbrojtur "San Siro-n", derisa ka mbështetur edhe propozimin për stadiumin e ri të Int
Barcelona është gati ti japë Interit Rakitic, por kërkon një yll në shkëmbim Barcelona është shumë e interesuar për ta shkëmbyer mesfushorin e shumëkërkuar nga Interi, Ivan Rakiticin, për yllin zik