999 rezultate për

interist

Ibra: Interistëve nuk iu dëgjua zëri për 6 muaj Gjatë konferencës për shtyp përpara mbrëmjes së parë të Festivalit Sanremo, Zlatan Ibrahimoviç foli për shumë tema, duke
Deklaratë dashurie nga Eto'o: Do të vdes si interist Ikona kamerunase e futbollit, Eto’o, ka skuadrën e Inter në zemrën e tij, përkundër se pjesën më të mirë të karrierës e
Legjenda e Interit: Conte nuk ndryshon dot, vazhdon të jetë juventin Një emblemë e Interit si Alesandro Maxola, nuk duket shumë optimist për zgjedhjen e Antonio Contes në krye të zikaltërve
Interistët i mësyjnë aeroportit duke pritur mbërroitjen e Lukakut (VIDEO) Dita e djeshme dhe kjo e sotmja janë tepër emocionuese për tifozët e Interit, të cilët nuk kanë pritur dhe kanë dalë në
Komentuesi e pyet për Dakon, Rama i përgjigjet: Ju interistët qepeni gojën... (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, ka komentuar për herë të parë vendimin e publikuar nga DASH, ku SHBA i ndalon hyrjen ish-kreut të
Mourinho: Jam gati të rifilloj punë, interistët në Londër më përqafojnë Jose Mourinho po përgatit rikthimin në një pankinë këtë verë, ndonëse pavarësisht thashethemeve të shumta, ende nuk ka a
Wanda: Jemi familje interiste, Icardi 100% do qëndrojë Wanda Nara pretendon se nuk do të ishte problem nëse Icardi do të rikthehej të ishte kapiteni i Inter. Wanda ka marr
Babai i Moise Kean: Është interist, simpatizonte Oba Martins dhe Balotellin Moise Kean është njeriu i momentit në Itali, pasi debutoi me gol në përfaqësuesen e Mancinit, ndërsa në javët e fundit k
Gruaja e lojtarit interist provokon fansat me foto të nxehta (FOTO LAJM) Bashkëshortja e lojtarit interist Icardi-t ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medias me çdo gjë që bën. Por këtë herë
Lajmi i madh për Interistët, Nainggolan ka formulën e kalimit të grupit Interi mori një fitore të madhe ditën e djeshme, duke mposhtur me përmbysje PSV Eindhoven, në Champions League. Në f
Ky është ish-interisti që i dha "të kuqin" Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur me një karton të kuq, Champions Leaguen. Që në minutën e 29', CR7 bëri një veprim të ga
Modric drejt Interit në Janar, cfarë ndodhi që rrit shpresat e interistëve Transferimi i Luka Modriç tek Inter për në merkaton e janarit është më shumë se një ide. Sipas gazetës portugeze “A B
Lajm i mirë për interistët, ylli i skuadrës rikthehet në stërvitje Blerja e re e Interit, Radja Nainggolan raportohet se është kthyer në stërvitje. Gjithashtu mësohet se mesfushori bel
Ish-interisti Snejder, ‘thumbon’ Juventusin Wesley Sneijder fitoi Ligën e Kampionëve me Interin, por dyshon se Juventusi mund të bëjë të njëjtën gjë, madje edhe me
Modriç shkërmoq ëndrrat e interistëve me këtë veprim (FOTO LAJM) Ndërkohë që po përflitet shumë se do të kalojë tek Interi, Luka Modriçit nuk i ndahet zemra për Real-it dhe shokëve atje
Lopetegui shkatërron ëndrrat e interistëve, ka diçka edhe për Kovaçiç Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, ka lënë të kuptohet se Mateo Kovacici do të largohet nga klubi madrilen pas i
"Milani shpëtoj nga interistët dhe nga makthi kinez" Një nga figurat e vjetra të Milanit, William Veki së fundmi ka komentuar merkaton dhe lëvizjet më të fundit të ish-skuad
Interistët shembull për t'u marrë në Itali, tejmbushin San Siron Me shpresën se do të vjerë një hap i gabuar pas atij të Lacios me Atalantën, i cili rriti ndjeshëm shpresat e Interit pë
Ata që e duan Icardin tani ta harrojnë, Wanda jep lajmin e madh për interistët Wanda Nara në një intervistë për Gazzetta Dello Sport, ka treguar vlerat në rritje të Mauro Icardit për Interin. Ajo ka
Këto fjalë të Icardit do i kënaqin interistët më shumë se fitorja 0-5 Mauro Icardi la pas dëmtimin me një katërgolësh në ndeshjen me Sampdorian.Por vetëm golat u nuk mjaftojnë interistëve të