999 rezultate për

interin

Kulifikimi në Champions detyrë për Interin, në të kundërt ikin yjet Interi do të ketë këtë vit më shuëm se një fund sezoni. Pasi sigurimi i Champions League do të ndikojë dhe në ekipin e s
Gatusso komplimenton Interin: Meritoi të fitonte ndeshjen Gennaro Gattuso pas barazimit pa gola ka pranuar se marrja e një pike ishte rezultat pozitiv për Milanin e tij, pasi Int
Milan konfirmon gjendjen e Romagnolit, a do të luajë ai me Interin? Alessio Romagnolli pësoi një dëmtim të lehtë në seancën stërvitore të Milanit para ndeshjes së nesërme kundër Interit dh
Zbulohen arsyet pse Sabatini e la Interin Walter Sabatini dhe Suning Sport kanë arritur konsesusin për prishjen para kohe të kontratës mes tyre. Lajmi është zyrta
Mediat angleze paralajmërojnë Interin për Pastoren: Bëj kujdes Sipas The Sun, Interi është favoriti për të nënshkruar me Pastoren në verë, por ata nuk do ta kenë aspak të letë të sigu
"Martinez refuzoi Real Madridin për Interin" Lautaro Martinez është i lumtur me transferimin e tij tek Inter dhe madje ka refuzuar Real Madridin, thotë agjenti i Rac
"Lautaro Martinez do të ketë një klauzolë prej 111 milionë eurosh" Agjenti i Lautaro Martinez pretendon se sulmuesi do të ketë një klauzolë lirimi prej 111 milion eurosh të shkruar në kon
Milito beson se Icardi me golat e tij do ta "ringjallë" Interin Diego Milito ka vlerësuar rëndësinë e bashkombasit të tij tek Interir, duke thënë se beson se golat e Mauro Icardit do t
Ende pa filluar me Interin, Martinez shpreh dëshirën: Dua të luaj përkrah Messit Lautaro Martinez pritet të nënshkruajë për Interin në verë, por deri më tani asnjë marrëveshje nuk është shpallur dhe ve
"Jam bërë pishman pasi refuzova Interin në vitin kur fituan tripletën" Ish-fantazisti bjellorus i Barcelonws, Aleksandr Hleb, gjatw njw interviste për mediat vendase ka treguar pengun e karri
Ndryshim planesh për Interin, bën gati planin për brazilianin Objektiva të reja për Interin në merkato, Bernard është objektivi kryesor i Interit për merkaton e verës. Kontrata e
Asamoah fillon negociatat me Interin, Juventus nuk ia ofron rinovimin Kwadwo Asamoah i ka thënë po Interit, me një kontratë prej tri vitesh. Juventus nuk i ka ofruar rinovimin dhe ai ka fi
Gazeta ekonomike italiane, kritikon Interin: Me këto bilanca nuk duhej të pranoheshe në Seria A Gazeta ekonomike italiane, Il Sole 24 Ore, në një shkrim të publikuar sot raporton se Interi nuk duhet të pranohej në S
Rafinha tregon se çfarë mendimi kishin Suarez dhe Messi për Interin kur e kontaktuan Ai i ka treguar aftësitë e tij që në ndeshjet e para për Interit teksa ka dhënë gjithmonë kontributin e tij, duke bërë q
Sabatini e mbush Interin me më të mirët, nga Suning deri tek Spalleti Drejtori Sportiv i Interit, Walter Sabatini ka mbrojtur Suning Group, duke mos i cilësuar fajtorë për merkaton e klubit
Icardi përsëri jashtë skuadrës për sfidën me Beneventon Mauro Icardi ende nuk është i gatshëm të luajë nga fillimi i ndeshjes për Interin. Zikaltërit do të përballen me Bene
Spalleti kërkon kohë me Interin dhe i shkel syrin De Vrijit Luciano Spalletti është i lumtur me aventurën zikaltër tek Interit dhe dëshiron që ta trajnojë sa më gjatë që të jetë e
Gabigol vazhdon të jetë i dashuruar me Interin, pas gjetjes së formës kërkon rikthimin Gabriel Barbosa u largua pa lënë gjurmë nga Interi, por duket se në Brazil po tregon se zikaltrit nuk e kanë trajtuar si
Genoa shokon Interin (VIDEO) Genoa ka shënuar golin e avantazhit ndaj Interit në "Stadio Luigi Ferraris". Vendasit kanë kaluar në avantazh falë n
Buffon tregon rreth rinisë dhe pasionit për të ndjekur Interin Gianlugi Buffon ka thënë se një kohë e ka ndjekur Interit dhe e gjithë kjo ishte për shkak të dashurisë që kishte për tr