999 rezultate për

interin

Cancelo, i huazuar nga Valencia por krenarë që luan me Interin Mbrojtësi i Interit, Cancelo, që është huazuar nga klubi i Valencia-s ka deklaruar se ndihet krenar që luan tek "zikaltë
Milan rivalizon Juventusin dhe Interin për Florenzin Milan i është bashkuar garës Juventusit dhe Interit për të nënshkruar me mbrojtësin e Romës, Alessandro Florenzin Sip
Këto janë skenarët që e çojnë Interin në Champions Interi me barazimin e Lazios ditën e sotme e ka një shpresë për të shkuar edicionin e ardhshëm në UEFA Champions League.
"Faleminderit Crotone", ka shpresë për Interin në Champions (VIDEO) Crotone i ka bërë nderin e vitit Interit. Ata kanë arritur të ndalin Lazion në një barazim spektakolar 2-2, duke mba
Trajneri i Sassuolos sulmon Interin: E kishit mendjen tek Lazion, por humbët nga ne "Duhet të fitojmë me Lazion për të synuar Championsin". Kjo ishte fraza e përmendur gjatë gjihtë javës nga Interi pavarë
Sassuolo shokon Interin (VIDEO) Sassuolo ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është sulmuesi Do
Spalleti karikon Interin para dy finaleve me Sassuolon dhe Lazion Interi ka dy finale para me të cilat do të vlerësojë sezonin si pozitiv ose negativ. Sassuolo këtë të shtunë dhe një jav
Interistët shembull për t'u marrë në Itali, tejmbushin San Siron Me shpresën se do të vjerë një hap i gabuar pas atij të Lacios me Atalantën, i cili rriti ndjeshëm shpresat e Interit pë
Lautaro Martinez ka një mesazh për Interin Lautaro Martinez i ka treguar Interit se duhet të presë deri në verë që të mendiojë për ta, pasi për momentin mendon vet
Arbitri ‘ndihmon’ Interin ndaj Udineses, të kuq vendasve me VAR (VIDEO) Tifozat e Interit akoma nuk e kanë kapërdirë dot humbjen me Juventus, por dhimbja e tyre u zbut disi sot me fitoren e e
Spalleti para Udineses karikon Interin për sprintin final drejt Championsit Luciano Spalletti në konferencën për shtyp para ndeshjes me Udinesen, kërkon që skuadra të shohë para dhe u kërkon gazet
Valencia nuk e toleron Interin për Cancelon Sipas Gazzetta Dello Sport, Valencia këmbëngul në klauzolën që parashikon blerjen e futbollistit nga zikaltrit për 35 mi
Ka shpresë për Interin në Champions, fati dënon Lazion Ciro Immobile në ndeshjen me Torinon pësoi një dëmtim dhe u detyrua të lërë fushën përpara kohe. Ai iu nënshtrua sot an
Icardi braktis Interin, nuk u premton më besnikëri si më parë Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk i garanton tifozëve të Interit se do të qëndrojë edhe nëse ata nuk kualifikohen në
Sabatini braktisi Interin për të vazhduar me Milanin? Sipas raportimeve nga Gazzetta dello Sport, Milani pritet të shkarkojë nga pozita e drejtorit sportiv Massimiliano Mirab
Allegri shpall finalen tjetër: Ndeshja me Interin shpall kampionin e Seria A Diferenca mes Juves e Napolit pas ndeshjes së mbrëmsme është vetëm një pikë, 84 me 85, në një periudhë kur kanë mbetur e
Mauro Icardi shkruan historinë me Interin Mauro Icardi po shkruan histori me fanellën e Interit. Në fitoren 2-1 të Interit kundër Chievos, Mauro Icardi shënoi
Atalanta e Etrit Berishës ndal Interin e Spallettit (VIDEO) Interi ka bërë një hap fals në luftë për të siguruar një vend në Champions League për sezonin e ardhshëm, pasi sonte u n
Martinez tregon arsyen pse refuzoi ekipet e tjera për Interin Lautaro Martinez pritet të bëhet zyrtarisht lojtar i Interit sapo të hapet merkatoja verore. Argjentinasi ka dhënë edhe
Kulifikimi në Champions detyrë për Interin, në të kundërt ikin yjet Interi do të ketë këtë vit më shuëm se një fund sezoni. Pasi sigurimi i Champions League do të ndikojë dhe në ekipin e s