999 rezultate për

interin

Inter – Juventus, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Inter do të ndeshet me Juventus në “Giuseppe Meazza”, nesër në orën 20:45 në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. In
Prag ndeshja me Interin, Pirlo: Nuk frikësohemi nga Interi Nesër me fillim nga ora 20:45, Interi dhe Juventusi do të luajnë kundër njëra tjetrës në kuadër të javës së 18-të në Ser
Arsyet pse Pirlo mund ta mposhtë Interin Është e vërtetë, ne jemi pothuajse në mes të janarit, por java e kampionatit italian, e zhvilluar në fundjavë, ishte e 1
500 milion euro për Interin, Steven Zhang konfirmon negociatat Mesa duket Inter shumë shpejt do të ketë pronarë të rinj. Këtë fakt e ka konfirmuar vetë presidenti aktual i zikaltërve,
E BUJSHME: Agjenti i Eriksen hedh në gjyq Interin Agjenti i Christian Eriksen, Martiuns Schoots, ka depozituar një kërkesë për arbitrazh në Kolegjin e Garantimit të Sport
E bujshme/ Një shqiptar për Interin, futbollisti i njohur u ofrohet zikaltërve Futbollisti i Arsenalit Shkodran Mustafi është kthyer në njërin prej emrave më të përfolur të merkatos së janarit. Teksa
Serie A hyn në fazën më të bukur, trajneri i Romës "tremb" Interin Roma do të përballet me Interin ditën e dielë, në një ndeshje të vlefshme për javën e 17-të të Serisë A. “Verdhekuqt
Lukaku "makineri", shënon 50 gola për Interin Sulmuesi belg, Romelu Lukaku ka shënuar një rekord të madh personal sa i përket numrit të golave të shënuar me klubin e
Agjenti i Hakimit: 10 klube e kërkonin, ai zgjodhi Interin Agjenti i Achraf Hakimit, Alejandro Camano ka zbuluar se 10 skuadra ishin të interesuara për lojtarin. Hakimi iu bash
Marseille nuk e lë të qetë Interin, futet në garë për Giroud Olympique Marseille futet mes Interit dhe Oliver Giroud. Sulmuesi francez vazhdon të mbetet objektivi kryesor i zikaltër
Eriksen drejt United, "Djajtë e kuq" kontaktojnë Interin Manchester Unitedi ka pyetur Interin për shërbimet e mesfushorit Christian Eriksen. Danezi janarin e kaluar iu bashku
Gattuso nuk përmbahet pas humbjes me Interin: Vetëm në Itali ndodh kjo Çfarë i keni thënë arbitrit Massa në fundin e ndeshjes? Kjo ka qenë një nga pyetjet që i janë bërë Gennaro Gattusos,
Agjenti i Emerson "zgjon" Interin: Disa klube po e kërkojnë Agjenti i Emerson Palmierit, Fernando Garcia ka thënë se Chelsea nuk do e lejojë lojtarin të largohet në huazim gjatë ja
Borussia Dortmund gjenë pasuesin e Fevre, trajneri që eleminoi Interin nga Champions Për momentin Borussia Dortmund po drejtohet nga trajneri i skuadrës së të rinjëve Edin Terzic i cili nisi me një fitore
Vidal shpreson të jetë i gatshëm për Interin në sfidën e nesërme ndaj Napolit Mesfushori i Interit, Arturo Vidal thuhet se është shëruar nga lëndimi dhe shpreson të jetë në skuadër për ndeshjen kund
Nuk i mjaftoi që e eliminoi nga "Champions", Shakhtar tallet keq me Interin (FOTO LAJM) Sikur të mos i mjaftonte fakti që e hoqi Interin nga "Champions League" dhe "Europa League", Shakhtar Donetsk vjen me nj
Rummenigge ka "frikë" nga Juventus dhe CR7, bën parashikimin e madh për Interin Karl-Heinz Rummenigge, administratori i deleguar i Bayernit, ka folur për "Tuttosport" në lidhje Juventusin dhe Interin.
Capello "kryqëzon" Conten për eliminimin e Interit "Sky Sport" ishte në zjarr pas ndeshjes, me Antonio Conte si protagonist, dukshëm i hidhëruar nga eliminimi i Interit ng
Shënoi dopietë ndaj Bolognas, Hakimi: Jam i dobishëm për Interin Inter fitoi me rezultatin 3-1 ndaj Bolognas, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Protagonisti i ndeshjes, ishte A
Conte rigjen Interin e sezonit të kaluar, ja 4 aspektet që sollën ndryshimin Humbja ndaj Realit të Madridit në “San Siro” ishte edhe fundi i eksperimenteve për Antonuio Conten, që vendosi të heqë d