999 rezultate për

interi

Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Interi shton interesin për Kumbullën, drejtuesit zikaltërit takojnë menaxherin Klubi i Interit e ka shumë seriozisht për Marash Kumbullën, qendërmbrojtësin shqiptar të Veronës, që konsiderohet një ng
Inzaghi: E dinim se do fitonim ndaj Interit, nuk kemi presion Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, ka këmbëngulur se ai dhe lojtarët e dinin që do ta mposhtnin Interin në javën e 24 të
Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Lazio ka bërë mrekullinë përballë Interi kjo dhe fal
Olimpico në festë, Lazio përmbys Interin (VIDEO) Ka shpërthyer festa në Olimpico. Lazio ka përmbsur në 2-1 shifrat ndaj Interi. Është Milinkovic Savic i cili reali
Lazio befason Interin, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Interit duke barazuar shifrat në 1-1. Është Imobile i cili dërgoi top
Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Chelsea gati të paguajë shumën e kërkuar nga Interi për mesfushorin Chelsea ka rwnw dakord pwr tw paguar shumwn e kwrkuar nga Interi pwr tw lwnw tw lirw mesfushorin, Vecino pwr tw cilw int
Tifozët e Interit mbështesin skuadrën edhe në transfertë, sa do të jenë sonte në "Olimpico"? Mbrëmjen e sotme, luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 24 në Serie-A. Lazio dhe Inter do të masin forcat mes tyr
Interi tenton të përfitojë nga "krisja" Gattuso - Allan Allan është drejt largimit nga Napoli. Me ardhjen e Gattusos situata ka ndryshuar për mesfushorin brazilian. Në janar
Interi do ta vëzhgojë nga afër Kumbullën ndaj Udineses Interi ka vendosur të dërgojë skout në ndeshjen mes Veronës dhe Udineses për të vëzhguar nga afër qendërmbrojtësin shqip
Interi i vendosur për të shitur mesfushorin në verë Matias Vecini disa ditë më parë u shpall i padëshirueshëm nga trajneri Conte edhe pse ndeshjet e fundit ai ka qenë në fu
"Sarri e ka fajin", Moggi: Nuk duhet të lejohet që Interi të fitojë titullin Humbja 2-1 e Juventusit ndaj Veronës në fundjavën që lamë pas, ka sjellë reagime të shumta nga tifozët bardhezi, por jo
Reali synon të arrijë marrëveshje me Interin për shkëmbimin Modric - Skriniar Real Madridi është shumë i interesuar ta arrijë një marrëveshje shkëmbimi me Interin, duke e ofruar Luka Modricin për Mi
Gattuso i kënaqur me skuadrën: Duhet ta respektojmë çdo kundërshtar si Interin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është shprehur i kënaqur me skudrën pas fitores minimale në San Siro përballë Interi
Interi dehet nga suksesi në derbi, zikaltërit thyen në San Siro nga Napoli (VIDEO) Interi duket sikur u deh nga suksesi në derbi ndaj Milanit. Zikaltërit janë befasuar në shtëpi nga Napoli në gjysmëfinal
Befasohet Interi, Napoli zhbllokon shifrat (VIDEO) Interi është befasuar në San Siro nga Napoli. Skuadra e Gattusos ka zhbllokuar shifrat në minutën e 57 pas një goli m
Suning hap thesin, zbulohet bonusi i majm për Interin Fitorja kundër Milanit edhe në derbin e kthimit dhe gjysmëfinalja e vajtjes në Kupën e Italisë vlejnë një tjetër fetë bo
Kupa e Italisë/ Inter-Napoli, zikaltërit në superformë duan finalen (FOTO LAJM) Interi do të luajë në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit në orën 20:45. Zikaltërit do të presin skuadrën e
Koulibaly nuk është i gatshëm për sfidën e sotme ndaj Interit Kalidou Koulibaly do të mungojë sonte në përballjen që Napoli zhvillon kundër Interit, në kuadër të Kupës së Italisë.