999 rezultate për

interesuarit

Shohet lista për Forsberg, edhe Bayern rivalizon të interesuarit Emil Forsberg është duke kaluar nëpër një formë mjaftë të lartë këtë edicion duke bërë që disa nga klubet më të mëdha në
Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri -Norvegji, ja sa kushtojnë (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë mi
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
Enca në kërkim të djemve për badigard, tregon çfarë duhet të bëjnë të interesuarit (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia po shijon sukseset e këngëve të saj ndërsa pret të fillojë turneun veror në trojet shqiptare.
Shqiptarët më të interesuarit për skandalin e Panamasë Shqiptarët rezultojnë më të interesuarit rreth skandalit më të fundit botëror "Panama Paper" duke klikuar më së shumti m
Qeveria ndryshon kompetencat e Totozanit Qeveria i rrit kompetencat Avokatit të Popuit duke i dhënë leje që të nisë hetimet edhe për çështje që ai i gjykon vetë,
Shqipëri-Belgjikë, ja çmimi i biletave Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë tifozët dhe të interesuarit se shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri
Ministrja pranon gabimin në reklamën e Kosovës Ministrja e Tregtisë, Mimoza Kusari Lila, e cila është bartëse e projektit për promoviin e Kosovës në CNN, ka pranuar pa