999 rezultate për

interesuar

Bicaj ironizon: Këtu në Shqipëri janë të interesuar shumë për merkaton e Juventusit, futbollistët tanë i kanë harruar (VIDEO) Lojtari i Bylisit, Ditmar Bicaj i ftuar në Ora Sport shprehet se nuk ka pasur asnjë lloj ndihme nga shteti shqiptar në k
PSG-ja i vendos çmimin Draxler, "lumë" skuadrash të interesuara për gjermanin Julian Draxler është futur në vitin e fundit të kontratës me Paris Saint Germain. Kampionët e Francës dëshirojnë që t
Me polakun e interesuar, Juventusi nis bisedimet me Milik Juventus do të tentojë në merkaton e ardhshme të transferojë në Torino, futbollistin e Napolit Arkadiusz Milik. Sipa
Barça, PSG-ja dhe Chelsea të interesuar për Onanan, Ajax i vendos çmimin Onana ka qenë portieri i parë i Ajax në katër sezonet e fundit, dhe ka një përvojë të mirë në Ligën e Evropës dhe Ligën
Tottenhami mund të heqë dorë nga shërbimet e Kane, por me një kusht Për rregulluar borxhin e madh që ka klubi për shkak të stadiumit të ri, "spurs" janë gati të shesin edhe lojtarin kryeso
Bayerni vendosi mos e blejë, 4 skuadra angleze të interesuara për Coutinhon Pas vendimit të Bayern Munchen për mos bërë të tijin yllin brazilian, Philip Coutiho, ka nisur lufta mes ekipeve angleze
Tre gjigandë anglezë të interesuar për Strakoshën Thomas Strakosha po i tregon çdo ditë vlerat e tij me fanellën e Lazios në Itali. Gardiani i kombëtares shqiptare, ka re
Gjigandët e Serie A gati të hyjnë në bisedime për Harry Kane Juventusi është i interesuar për kapitenin e Tottenham, Harry Kane. Tuttosport bën të ditur se kampionët në fuqi të S
Presidenti i Juventusit e pranon që është i interesuar për Pep Guardiolën Pas aludimeve se Juventusi po tentonte të arrinte një marrëveshje me trajerin aktual të City-t, Pep Guardiolën përforcoh
Zidane fjalë të mëdha për Ramos Zinedine Zidane pret që Sergio Ramos të rinovojë sa më shpejt kontratën me Real Madridin. Kapitenit të madrilenëve i
Pas raportimeve për transferimin e mundshëm të Rashicës te Southampton, reagojnë tifozët Për sulmuesin kosovar është e interesuar edhe skuadra tjetër angleze Southampton. Werderi është duke kërkuar për Rash
Grenell: Ata që janë të interesuar për të ndihmuar janë të mirëpritur Përfaqësuesi Special Presidencial i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një
Takimi me Isa Mustafën, çfarë detajesh zbuloi i deleguari i Trumpi-it I deleguari i presidentit amerikan për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell ka folur para mediave pas takimit me zyr
Vjosa Osmani: Shpresoj ende në një marrëveshje LDK-VV Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani është deklaruar sot për media në lidhje me situatën politike
Manchester United vihet pas sulmuesit të Milanit Manchester Unitedi raportohet se i është bashkuar Tottenhamit në garën për sulmuesin polak të Milanit, Krzysztof Piatek
Spanjollët të interesuar për prodhime "Made in Albania" Spanjollët kanë shënuar rekord të kërkesave për prodhimet shqiptare ku në dhjetor dërgesat u rritën me 115 përqind. S
Isa Mustafa refuzon letrën e Albin Kurtit: Kjo nuk është një letër zyrtare Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka folur për letrën e dërguar nga LVV, shkruan Gazeta Blic.“Letrën
Piatek refuzon ofertat nga Premierliga, skuadra madrilene në sulm Krzysztof Piatek ka refuzuar ofertat e Crystal Palace dhe Genoa pasi që dëshiron të transferohet te nëj skuadër më të ma
Neymar kërkohet nga gjigandët e Premierligës Të interesuara për transferimin e Neymar janë tri klubet e Ligës Angleze, Chelsea, Manchester City dhe Liverpool. Le
Lazio gati 20 milion euro për Muriqin "Biancocelesti" synojnë ta mposhtin konkurrencën e Tottenhamit, i cili është klubi më i interesuar për sulmuesin e rrezi