999 rezultate për

interesuar

Gjiganti i Premier League i hyn garës pë yllin e Kosovës Pas interesimit të Tottenhamit për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muriqin, edhe Manchester Uni
Gjigantët anglez nuk heqin dorë nga Dybala, do ta kërkojnë në janar Paulo Dybala u fol shumë gjatë merkatos se mund të largohej nga Juventusi, por asnjë nga skuadrat e interesuara nuk arri
Interi i ndryshon çmimin Icardit Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas
3 skuadra të interesuara për Hysajn Aventura e Elseid Hysaj tek Napoli po shkon drejt fundit. Kapiteni i kombëtares shqiptare ditë më parë ka paralajmëru
Juventus dhe Roma po planifikojnë një tjetër shkëmbim të bujshëm Gjatë ditës së sotme Roma dhe Juventus zyrtarizuan shkëmbimin e lojtarëve Spinazzola-Pellegrini. Por duket se shkëmbi
Oferta për Buffon nga Brazili e Kina, në garë edhe klubi spanjoll Edhe pse në moshën 41-vjeçare, legjenda italiane Gianluigi Buffon mbetet në listën e dëshirave të shumë klubeve në mbarë
E konfrimon agjenti, Hysaj drejt largimit nga Napoli E ardhmja e Elseid Hysaj duket gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare është aktivizuar shumë pak k
Mbrojtësi i Salzburg refuzon Shqipërinë dhe Kosovën, bashkohet me Austrinë Mbrojtësi i Salzburgut, Albert Vallçi është ftuar nga kombëtarja e Austrisë për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese kund
Dalin në shitje biletat e ndeshjes Islandë-Shqipëri Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit së kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes eliminatore
Chelsea po mendon seriozisht për Coutinhon, problemi mbetet FIFA Chelsea është tepër i interesuar për sulmuesin brazilian të Barcelonës Philipe Countinho. Dukeqenëse Hazard e ka marr
De Ligt sinjal ekipeve të interesuara për të: Nuk shitem për një çmin më të lartë se ai i De Jong Gjatë një bashkëbisedimi në "Instagram", ylli i mbrojtjes së Ajax, Matthijs de Ligt, ndër të tjera i është përgjigjur ed
Salvini: "San Siron" e kam në zemër, por dua një stadiumi të ri Ministri i Brendshëm Italian Matteo Salvini, është i interesuar të ketë një stadium të bukur, të sigurt, dhe një zonë e
KLP hap garën: Kush janë të interesuarit për Prokuror të Përgjithshëm Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur duke patur në rend të ditës miratimin e kritereve të përzgjdhjes së hapjen
DOKUMENTI/ Spiunazhi rus, i interesuar për bazat shqiptare Historia e aktivitetit te spiunazhit rus në Shqiperi, është e hershme. Prej vitesh, diplomat të kësaj ambasade në Ti
Delegacioni i PE: Duam që Shqipëria të hapë zyrtarisht negociatat Kryesuesi i delegacionit të PE, Tunne Kelam kërkoi nga palët politike që të bashkëpunojnë për qëllimin e përbashkët të i
Arsenali shfaq interes për de Ligt Arsenali ka shfaqur interes për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Siç raporton "Mundo Deportivo", Top-çinjtë kë
Shqipëri-Turqi më 22 mars, fillon shitja e biletave (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë el
Skautët e klubit të Serie A monitorojnë futbollistin 22-vjeçar Futbollisti i Brescias, Emanuele Ndoji ka rënë në sy për paraqitjet e tij pozitive me kryesuesit e Seria B. Në sfidën e
Bayern dhe Arsenal në garë për bomberin e Lillë Nicolas Pepe pritet ta vazhdojë karrierën diku tjetër pas përfundimit të sezonit. Sipas asaj që raporton Le10Sport, p
Detaje të reja, Avdylajt kanë qenë të interesuar edhe për zgjedhjet në futboll Gazetarja, Klodiana Lala që ka kryer investigimin për shit-bjerjen e votave, bazuar në përgjimet e prokurorisë për bandë