999 rezultate për

intereson

Holandezëve nuk u intereson populli shqiptar, kërkojnë të mos hapen negociatat Deputetët e Holandës mbeten të pakënaqur nga Shqipëria për luftimin e krimit dhe këtë e kanë si arsye për të na shuar sh
Ujësjellësit nuk i intereson varfëria në Kosovë, ua ndërpret ujin qindra familjeve KRU ” Prishtina ” ka filluar me masa ndëshkuese për të gjithë borxhlinjtë e shërbimeve të ujësjellësit dhe kanalizimit.
Punonjësit të PTK-së nuk i intereson kriza, i ndërhyn ministrit në vendime Këshilltari i Jashtëm i Ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Xhevdet Smakiqi, ka reaguar ndaj paralajmërimeve për uljen
Tahiri flet edhe njëherë: S'më intereson fare Edi Rama Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i ftuar në të Të Paekspozuarit ka sqaruar edhe njëherë endimine rëndësishëm për
Hazirit nuk i intereson, ia vazhdon mandatin drejtorit me aktakuzë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka bërë prezantimin e ekipit të ri të drejtorëve komunalë. Haziri që po
Guardiolas i intereson më shumë golfi sesa ndeshja e Unitedit sot City do të jetë zyrtarisht kampion i këtij kompiticioni pasi mundi Tottenhamin me rezultatin 3-1 të shtunën, me një kush
Guardiola i fut shkelmin ndeshjes me Unitedin: Më intereson Championsi më shumë Për menaxherin e Manchester Cityt ndeshja me Liverpoolin për Ligën e Kampionëve është shumë herë më i vlefshëm se derbi
Wenger e pranon se rrezikon postin e trajnerit të Arsenalit Wenger ka folur rreth pensionimit të tij dhe pranoi se e ardhmja e tij me Topçinjtë tani është i mjegulluar, por këmbëng
Ish-lojtari i Milanit qëndron veshur me çorape të grisura (FOTO LAJM) Të gjithëve na kujtohet "bisha" e Milanit në sezonin 2012 që shpërthente rrjetat m,e goditjet e tij të forta. Tashmë
Megan Fox për Hollywood: ''Pas xhirimeve nuk i intereson askujt nëse vdisni” Për ne që e shohim nga jashtë dhe nga larg, të jesh pjesë e industrisë së Hollywood është një ëndërr që megjithëse e pam
Olta Sheta: Fama më ka pëlqyer gjithmonë Kur hyri në shtëpinë e “Big Brother 3” si një nga lojtaret më të forta e të bukura, Olta Sheta ishte studente. Tashmë, p
Vajza e Koço Kokëdhimës prek me dedikimin emocionues për nënën e saj Vajza e vogël e politikanit Koco Kokëdhima, Era Kokëdhima këtë herë ka bërë një urim magjepsës për nënën e saj e cila ka
Klopp tallet keq me Nike pasi e bënë Coutinhon lojtar të Barçës Jurgen Klopp nuk shqetësohet nga lajmet e fundit, sidomos kur këto i jep një kompani veshmbathjesh. Ai së fundmi ka thën
Opozitës nuk i intereson fjalimi i Hashim Thaçit Partitë opozitare kanë vendosur që të mos marrin pjesë në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, në të cilën presidenti
Trajneri i Lushnjës dëshiron vetëm pikë, as loja e bukur nuk i intereson Në Kamëz, Lushnja zhvilloi një tjetër paraqitje të mirë por ashtu si ndaj Vllaznisë doli pa pikë. Trajneri Hysen Dedja v
Qeverisë serbe nuk i intereson mendimi i opozitës për Kosovën Askush nga opozita nuk është ftuar të marrë pjesë në dialogun e brendshëm për të gjetur një zgjidhje për Kosovën. Kës
Ebru: Nuk më intereson Turqia, pres vetëm Kosovën Federata e Xhudos e Turqisë po refuzon të japë lejen që xhudistja Ebru Shahin t'i bashkohet përfaqësueses së Kosovës dhe
Rita Lati e thotë hapur: S'më intereson qejfi, por sa peshon zarfi Rita Lati është padyshim një ndër aktoret më të mira të humorit në Shqipëri. Sot, ajo ishte e ftuar në emisionin “Di
Qeverisë së re nuk i intereson agjenda evropiane Jashtë agjendës shtetërore është lënë agjenda për reforma evropiane (ERA), dokument ky i lansuar vitin e shkuar nga Qeve
Qeveria demanton Enver Hoxhajn: Misioni rus nuk na intereson Zhvillimi i aktivitetit të një misioni “humanitar” rus në Kosovë nuk përbën shqetësim për Qeverinë e Kosovës. Një org