999 rezultate për

intereson

Jankullovskës nuk i intereson më Gruevski Ish-ministrja e punëve të brendshme e Maqedonisë, Gordana Jankullovska, ka deklaruar se nuk e ka parë intervistën e fund
Tension mes Sarrit dhe Hazard, belgu: S’më intereson çfarë thotë Në shtëpinë e Chelsea-t jo gjithçka shon vaj, sikurse mund të jetë perceptimi nga jashtë. Në kampin e bluve të Londrë
Klopp: Nuk më intereson hakmarrja kundër Realit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se nuk ka asnjë preferencë për rivalët në fazën e radhës të Champ
Mourinho tregon dashurinë e tij për Unitedin Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i ka kundërshtuar spekulimet se ai dëshiron të largohet nga klubi anglez,
Milan merr vendimin për të ardhmen e Gattusos Rezultatet e dobëta me skuadrën e Milanit kanë vendosur nën kritika të ashpra trajnerin Gennaro Gattuso. Flitej shumë pë
Low i përgjigjet Ballack: Nuk më intereson se çfarë thotë Trajneri Joachim Low ka replikuar me ishlojtarin e tij, Michael Ballack, i cili ishte kundër qëndrimit të tij në stolin
Thaçit nuk i intereson mendimi i Haradinajt, insiston për idenë e kufijve Dy takime të krerëve të shtetit janë zhvilluar gjatë ditës së enjte në zyrat e Presidencës. Temë e diskutimit në këto ta
Lojtari i Realit "thumbon" keq Ronaldon: Nuk na intereson çfarë thotë ai Mbrëmjen e djeshme Real Madrid ka shënuar fitoren e parë në kampinatin e La Ligas që pas largimit të Ronaldos, kund
Ambra rrëfen historinë pasionante me Massimiliano Allegrin Ambra Angiolini së fundmi për herë të parë ka rrëfyer lidhjen dashurore të saj me trajnerin e Juventus, Massimiliano All
Shumicës dërrmuese të maqedonasve nuk u intereson marrëveshja Më 30 shtator do të mbahet referendumi që do të mbajë pyetjen: “A jeni për hyrje në NATO dhe BE me pranimin e marrëveshj
Haradinaj i prerë kundër Thaçit: Ndryshimi i kufirit i intereson Putinit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes të qeverisë ka flur përsëri në lidhje me idenë e Presidentit Hash
Nis seanca, LSI-së nuk i intereson PD por merr pjesë Ka nisur seanca parlamentare e njoftuar për sot në orën 10:00. Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi ka lexuar rendin e dit
Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
Te Franca askujt nuk i intereson "Topi i Artë", duan një trofe tjetër Antoine Griezmann ka thënë se është i gatshëm të ndajë ambiciet personale nga ato të kombëtares së Francës, pasi synon t
Mbappes nuk i intereson "Topi i Artë", ja çfarë kërkon ai Kylian Mbape me paraqitjen që ka bërë deri më tani në këtë Botëror duke marrë parasyshë edhe moshën fare të re të lojtar
Mbyllet barazim pjesa e parë Kolumbi-Senegal, ja cilës skuadër i intereson Pjesa e pare e takimit midis Kolumbisë dhe Senegalit është mbyllur me një barazim pa gola. Deri tashmë ky rezultat ë
Thaçit nuk i intereson opozita, takohet me Vuçiçin Një raund i ri bisedimesh, gjatë këtij muaji pritet të nisë procesin e ri negociator ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Në mu
Trump-it nuk i intereson BE, ky vendim mund ta dobësojë euron Në SHBA po zbuten rregullat e ngurta bankare. Kjo u jep bankave amerikane përparësi kundrejt bankave evropiane. Ky hap k
Thaçit nuk i intereson se çfarë kërkon VV, vazhdon dialogun pa lejë Modalitetet e marrëveshjes përfundimtare Kosovë-Serbi do të diskutohen në takimin e radhës, kanë paralajmëruar në Zyrën
Maqedonasve nuk u intereson Gruevski, numërohen me gishta protestuesit Protestuesit e mbledhur para gjykatës kanë nisur të brohorasin pas shpalljes së vendimit për dënimin me dy vjet burg për