999 rezultate për

interesohen

De Ligt i shkel syrin bardhezijve: Juventus? Po mund të ndodhë Mathijs De Ligt është një nga mbrojtësit më të kërkuar në Europë. Kapiteni i Ajax-it nuk e ka mohuar kurrë të veshë
Koulibaly: Ndihem i lumtur kur interesohen ekipe të mëdha Kalidou Koulibaly është një nga mbrojtësit më të mirë në Serina A. Senegalezi është në sezonin e tij të 3-të në tek
Gjigantët anglezë interesohen për yllin e Real Madridit Gjigantët e Premier Leagues janë në kontakt me Real Madridin rreth situatës së Gareth Balet. Shefi i "Okdiario" Eduar
Gjigantët evropian interesohen për sulmueisn e talentuar Sulmuesi gjerman, Timo Werner po mendon që të largohet nga skuadra e Leipzigut. Drejtuesit e klubit po mendojnë që t
Kompani amerikane interesohen të blenë Telekomin Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, duke komentuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për përgatitjen e procedura
Dy skuadrat nga Serie A interesohen për Zenelin Fiorentina dhe Napoli janë vënë në ndjekje të mesfushorit shqiptar, Arbër Zeneli. Mediat suedeze shkruajnë se klubet
Shpërthen legjenda argjentinase: Sot futbollistët interesohen që të postojnë foto tek berberi dhe me qenin Huan Roman Rikelme është legjenda argjentinase, i cili ka qenë ish-lojtari i Barcelonës dhe Vijarealit në Evropë, që pje
Chelsea dhe Barcelona interesohen për talentin e Interit Chelsea dhe Barcelona janë të interesuar për nënshkrimin e lojtarit të Interit, Yann Karamoh. Sipas gazetës angleze "
Për Vllazninë interesohen disa kompani gjermane dhe turke Nisja e procedurave për privatizimin e Vllaznisë ka bërë që numri i të interesuarve për të marrë përqindjen më të madhe
Gazetarët nuk interesohen për zgjedhjen e kryetarit të AGK Ka dështuar zgjedhja e kryetarit të ri të Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, për shkak të mos pjesëmarrjes së gazeta
"Jakë Bardhët" britanikë vijnë në Kosovë, interesohen për ushtrinë Komandanti i FSK-së, gjeneral Rrahman Rama, priti një delegacion të Lordëve nga Britania e Madhe. Me këtë rast, Lord
Pescara këmbëngul për Ajetin, por ai ka oferta dhe nga jashtë Italisë E ardhmja e Arlind Ajetit vijon të mbetet e paqartë. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dëshiron të qëndrojë te Torino dhe
Llullaku zbulon të ardhmen, pas suksesit po interesohen klubet e mëdha Azdren Llullakun po shijon një periudhë vërtet të lavdishme falë rezultateve të mira që ka arritur. Në merkaton e jan
Ja tre klubet që kërkojnë Icardin Mauro Icardi nuk është i pashitshëm dhe mundësitë që ai të largohet nga Interi gjatë verës janë të mëdha. Sipas Sport
Ja cilët janë skuadrat që interesohen për Lenjanin Ermir Lenjani është një ndër lojtarët e Kombëtares që ka marrë oferta të shumta pas debutimit në Euro 2016. Ai mund ta v
Bacca ndihet i kënaqur te Milani Agjenti i lojtarit të Milanit, Carlos Bacca, ka thënë se klienti i ti ndihet shumë i kënaqur me klubin që ka tani. R
Rummenigge: Unë e di ku do shkojë Guardiola E ardhmja e Pep Guardioles eshte shkruar tashme. Keshtu ka thene per "Bild" Karl-Heinz Rummenigge, president i Bayern Mu
Të sigurtë në Francë: Cavani largohet nga PSG Edinson Cavani pritet të jetë emri më i lakuar gjatë merkatos së verës. Sulmuesi uruguajan, sipas mediave franceze, ka v
Hoffenheim dhe M'Gladbach interesohen për Canën Pas interesimit të Wolfsburgut vitin e kaluar tani në dyert e Lazios për të transferuar Lorik Canën kanë trokitur Hoffen
Rinovimi është larg, United e Schalke pas De Jong Sipas asaj që shkruan "Mundo Deportivo", Nigel De Jong, të cilit i skadon kontrata në qershor, vështirë se do të vendosë