999 rezultate për

interesin

Pas rizgjedhjes, Veseli: S’do lejojë askënd të punoj në kundërshtim me interesin e qytetarëve Kryetari i rizgjedhur i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka premtuar se nuk do të lejojë askënd të merr ven
Talenti shqiptar ngjall interesin e Juventusit Juventusi dhe Empoli duket se i kanë shumë mirë punët, sepse pas transferimit në bardhezi të mesfushorit të talentuar Ha
Guardiola dëshiron De Rossi-n në staf Pep Guardiola po konsideron t’i shtojë Daniele De Rossi-n stafit të tij teknik te Manchester City. Mesfushori 36-vjeç
Dermaku shënon golin e parë të sezonit dhe i jep fitoren skuadrës së tij (VIDEO) Kastriot Dermaku është një nga emrat më të përfolur në Itali këto ditë. Lojtari që la Kosovën për Shqipërinë shënoi g
Gremio vendos çmimin e brazilianit të kërkuar nga Milan dhe Man City Everton Sousa Soares është një lojtar që ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve evropiane falë paraqitjeve fantastike te
Barcelona gjen mënyrën për të blerë Eriksen Barcelona mund të përdorë interesin e Tottenhamit në Rafinha për të siguruar nënshkrimin e Christian Eriksen, raporton e
Thaçi si Rama, para takimit me Merkel kërcënon BE-në Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka bërë thirrje për zgjerim të shpejtë të Bashkimit Evropian në Ballkanin Perëndimor
Merkel shton interesin në Ballkan, pret për vizitë edhe Hashim Thaçin Kancelarja gjermane Angela Merkel ka shtuar vëvendjen për rajonin e Ballkanit Perëndimor. Pas vizitave të presidentit Se
Pacolli: Kush ia do të mirën shtetit, nesër voton pro demarkacionit Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli ka thënë se ai që e ka të shenjtë interesin për shtetin, do votojë nesër pr
Veseli flet për darkën e bollshme në vilën e Pacollit Kryesuesi i Kuvendit, Kadri Veseli ka folur për darkën e mbrëmshme në Hajvali, ku u mblodhën udhëheqësit e institucione
PSG lë pas interesin për Donnarumman, kthen kokën nga Olimpico Sipas Calciomercato.com, parisienët kanë lëvizur fokusin e tyre pasi që fillimisht synonin Donnarumman. Becker është bër
Kosova në UNESKO, Dimitrov: Do veprojmë në interes të fqinjëve tanë dhe shqiptarëve Në konferencën e përbashkët që mbajtën sot ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov me homologun e tij nga Kosova B
Limaj: Kosovës i duhet një parti që interesin e shtetit e vendos në rend të parë Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, në vendlindje të tij ka thënë se Kosova ka nevojë për një forcë politike si
Mediat italiane e konfirmojnë interesin e Milanit për merkato tek Partizani Rezultatet e dobëta në Serinë A, kanë sjellë largimin e përgatitësit atletik të Milanit, Emanuele Marra. Kuqezinjtë janë
Cavani tani shënjestrohet nga tekniku italian E ardhmja e Cavanit është në pikëpyetje pasi që në fundjavën e kaluar pati një kacafytje me Neymarin. The Sun shkruan
AKR përgatitet të kalojë me PAN: Votojmë për interesin e Kosovës Koalicioni LAA (LDK-AKR-Alternativa) po i numëron ditët e fundit në këtë përbërje. Partia e Behgjet Pacollit (Aleanca pë
AKR nuk përjashton mundësinë e bashkimit me PAN Sekretari i përgjithshëm i Aleancës Kosova e Re, Vesel Makolli, u ka bërë thirrje udhëheqësve partiakë të ulen dhe të gj
Xhaferi:Unë jam president i gjithë deputetëve, nuk mbroj interesin e askujt Unë jam president i të gjithë deputetëve. Edhe i atyre që nuk më njohin për të tillë. Punoj në interes të të gjithë qyte
Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen. Londinezët e veriut janë të
Nëse mendoni se PSG është konkurenti i Realit për Mbappe, e keni gabim Duket se ka hyrë në garë për Kylian Mbappe edhe Manchester City. Sulmuesi i Monakos është më i lakmuar në Evropë këtë ve