999 rezultate për

interesimin

Xhaka tregon të vërtetën për interesimin e Interit Granit Xhaka i ka mohuar spekulimet se ai do të transferohet në Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që Arsen
Mbrojtësi i Eintracht Frankfurt konfirmon interesimin e Romës për të Jetro Willems mund të jetë lojtari i ri i Romës nga edicioni i ardhshëm. Mbrojtësi holandez e ka pranuar se do të lar
Interi ka shfaqur interes, Gundogan zbulon objektivat e tij Ilkay Gundogan është një nga objektivat e Interit për repartin e mesit të fushës. Gjermanit i përfundon kontrata me Manc
Largohet nga Arsenali, ekipet e Seria A nisin interesimin Shkodran Mustafi protagonist i disa paraqitjeve të dobëta në këtë edicion me Topçinjtë dhe shumë i kontestuar nga tifozë
Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për 25-vjeçarin Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Sip
Robben i lumtur për interesimin e Interit Ditëve të fundit është raportuar se Inter po interesohet për të siguruar shërbimet e Arjen Robben. Robben më herët gj
Çmendet United, ofron 110 milionë euro për ish-yllin e Liverpoolit Manchester Unitedi i ka befasuar të gjithë duke e shprehur interesimin për ish-yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon,
Juventus interesohet për sulmuesin e Unitedit Sulmuesi belg, Romelu Lukaku është kritikuar shumë për performancat e tij te Manchester United. Belgu nuk po kalon m
Klubi italian konfirmon interesimin për Balotellin Drejtori sportiv i Parmës ka treguar se ai është përpjekur për të nënshkruar me Mario Balotellin. Drejtori sportiv i
Bayern Munich konfirmon interesimin e PSG për mbrojtësin e tyre Kryetari i Bayern Munichit, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar interesimin e PSG për mbrojtësin Jerome Boateng. 29-
Juventus rihap interesimin për mesfushorin e Real Madridit Juventus ka ringjallur interesimin e tyre për mesfushorin e Real Madrid Mateo Kovaçiç. Kampionët e Serie A u përpoqën
Falcao: Kam dëgjuar për interesimin e Milanit dhe jam i nderuar Kolumbiani Radamel Falcao ka thënë se ndihet i nderuar me kërkesën e Milanit për transferin e tij, por ai është nën kont
Liverpool shfaq interesimin për mesfushorin e Juventusit Liverpool ka shprehur interesimin për shërbimet e mesfushorit gjerman, Sami Khedira. Vet ai kishte shprehur simpatinë
City nis interesimin për Leon Baileyn Ai është talenti më i madhë në Gjermani dhe si i tillë ka përfunduar në radarin e klubeve më me emër në Europës. I fu
United sfidon interesimin e Barcelonës për Kluivert Sipas mediumit britanik The Mirror, Munchester United kanë regjistruar interesimin për nënshkrimin e sulmuesit të Ajaxit
Legjenda gjermane mohon interesimin e Realit për Lewan Lewandowski është lidhur ngushtë me një kalim tek Real Madrid, por ish-ylli i Bayern Munichut dhe Gjermanisë, Lothar Mat
Liverpool konfirmon interesimin për Alisson Liverpool prej kohësh është vënë pas gardianit të Romës, Alisson Becker. Interesin e ekipit të Jurgen Klopp e konfirm
Juventus shton interesimin për mbrojtësin e PSG-së Sipas Rai Sport, Juventusi ka filluar bisedimet për mbrojtësin e PSG-së, Meunier dhe është në pritje të përgjigjes.
Barcelona dëshiron të parakalojë Realin në interesimin për lojtarin Barcelona e dëshiron me patjetër mbrojtësin e Sevillas, Clement Lenglet. Sipas mediumit spanjoll Diario Sport, Barcel
Interi tërheq interesimin për brazilianin Bernard Interi përfundimisht nuk është më i interesuar më për Bernardin. Lojtari i Shakhtar Donetsk, Bernard mbetet pa kontra