999 rezultate për

interesi

Si do zgjidhen kandidatët e rinj për deputetë? Flet Rama Kryeministri i Shqipërisë gjatë një konference për shtyp ka treguar si do bëhet përzgjedhja e kandidatëve të rinj për de
Juventusi i vendos çmimin, Chelsea lëviz për Dybala Chelsea nuk ka mbyllur hesapet sa i përket përforcimeve. Emra si Timo Werner, Kai Havertz e Ziyech përforcuan Chelsea
Interesimi i Man.United, Dembele nuk lëviz nga Barcelona Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele dëshiron të qëndrojë tek ekipi i tij aktual, pavarësisht interesimit nga gjiganti
Sergino Dest fut në "luftë" Bayernin dhe Barcelonën Ylli amerikan ka tërhequr interesimin e disa skuadrave të mëdha evropiane duke përfshirë Barcelonën dhe Bayern Munih.
Shkodran Mustafi drejt Serie A, mund të bashkohet me Rrahmanin ose Muriqin E ardhmja e Shkodran Mustafit mund të jetë Serie A pasi lojtari ka vetëm edhe një vit kontratë me skuadrën e Arsenalit.
Gjermania: Nuk është në interesin e Bullgarisë të pengojë anëtarësimin e Shkupit në BE Gjermania, që kryeson Presidencën e Bashkimit Evropian, vlerëson se problemet mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut nu
Perisic drejt Bundesligës, 3 klube në garë Ivan Perisic është rikthyer tek Interi nga Bayern teksa interesim për të ka nga klubet e tjera gjermane. Raportohet s
Interesimi i për Messin, Presidenti i Interit: Messi nuk ka qenë kurrë objektivi ynë Lionel Messi do të vazhdojë sërish të jetë pjesë e Barcelonës të paktën deri në vitin 2021. Së fundmi në një intervis
Vazhdon interesimi nga Anglia për Rashicën, së fundmi shfaqet Ancelotti Milot Rashica vazhdon të zgjojë interesim nga Premierliga. Ylli kosovar i Werder Bremen është ende në qendër të speku
Nënshkruhen Letrat e Interesit për financimin e "Autostradës së Paqes" mes Kosovës dhe Serbisë Pas marrëveshjes së nënshkruar në Uashington nga Kosova dhe Serbia më 4 shtator, gjatë ditës së sotme janë nënshkruar ed
Më në fund Bale i thotë "PO" interesimit të klubit të ri Gareth Bale është pranë rikthimit në Premierligë. Gareth Bale pritet të largohet nga Real Madrid në javët e fundit të
Manchester United vazhdon interesimin për Bale, madrilenët gati ta japin me "dy duar" Manchester United vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Nuk është vetëm Jadon Sancho në radarin e Manchester United.
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
Më në fund Fenerbahce pranon interesimin e Lazios për Muriqin Skuadra e Fenerbaces sapo ka njoftuar se Lazio është në bisedime të avancuara me ta për transferimin e Vedat Muriqit.
Interesimi i Interit për Kante, Chelsea i bën të ditur çmimin Antonio Conte është duke e kërkuar me ngulm transferimin e N’Golo Kantes nga Chelsea. Trajneri italian e njeh shumë m
Përforcimi i parë i Koeman befason tifozët e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelona ka një objektiv të ri për përforcim në mbrojtje. Malag Sarr është një emër që mund të paraqet interesim tek
Sancho opsion i pamundur, Man.United rikthen interesin për Chiesan Manchester United ka kthyer vëmendjen kah Federico Chiesa. Së fundmi është raportuar nga ‘Bild’ se Jadon Sancho do të
Alcantara te Liverpooli? Klopp konfirmon interesimin Sipas zërave të merkatos, Thiago Alcantara është shumë pranë transferimit në Premier League te skuadra e Liverpool. Mesf
Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën Igli Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën. Drejtori sportiv i bardhekaltërve foli për Sky Sport para
Interesi nga Juventusi dhe Interi? Ky është komenti i Kumbullës Marash Kumbulla ishte titullar në ndeshjen e parë të Veronës pas pasdemisë duke siguruar 3 pikë të vyera. Falë kësaj