E FUNDIT/ Mbytet pushuesi në Durrës
999 rezultate për

interesant

Zbulimi interesant, platforma e dialogut nuk i kërkon njohjen Serbisë Kosova shprehet jo mjaftueshëm insistuese për njohjen e integritetit territorial nga Serbia, është gjetja e një eksperti
Duket si vrimë por brenda saj është një shtëpi interesante (FOTO LAJM) Nganjëherë, të bësh gjëra kreative edhe vështirësitë më të mëdha nuk mund të ndalin. Kjo është ajo çfarë ka bërë Dan
Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
Sfida interesante, ky djalë është në profil apo përballë? (FOTO LAJM) Të gjithë njerëzit kanë zakonet e tyre: disa kafshojnë thonjtë kur janë të stresuar, disa janë gjithmonë vonë. Mirëpo, t
Ju kujtohen? Çiftet më të dashura të filmave shqiptarë (FOTO LAJM) Përtej propagandës dhe indoktrinimit të popullsisë, filmat gjatë regjimit komunist përmbanin edhe copëza interesante nga
Historia interesante, fiton 10 milionë euro në llotari por i harxhon të gjitha (FOTO LAJM) Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që m
Një kopje e frikshme e "Skënderbeut", Elisa nuk i lë gjë shefit (VIDEO) Elisa Spiropali ka zgjedhur të komunikojë duke përdorur shumë gjestikulacionet. Posti i ministres e ka bërë atë më a
“NIKE” ka një kërkesë interesante te Barcelona për de Jong (FOTO LAJM) Marka e njohur botërore “NIKE” ka një kërkesë të çuditshme te Barcelona për Frenkie de Jong. Lojtari ka arritur marrë
Nënshkroi me Barcelonën, de Jong tregon një detaj interesant me shokët e tij të rinj Barcelona ishte skuadrat që arriti ta marrë nënshkrimin e lojtarit të ri holandez, Frenkie de Jong. Mesfushori premtu
Kjo grua ka gjetur një metodë interesante për të paguar kredinë Michelle Smith është një 33-vjeçare nga Londra, e cila ka gjetur një mënyrë mjaft origjinale për të shlyer borxhet, që k
Shërbim interesant për turistët, në Romë mund të punësoni dikë për Instagramin Gjatë gjithë kohës ne shohim postimet e mahnitshme, të kuruara në detaje që influencuesit e Instagramit bëjnë. Por, n
Zbuloni fakte interesante për vajzat Në Greqinë e lashtë femrat janë konsideruar si specie të ndryshme nga meshkujt, sepse trupi i tyre ishte shumë ndryshe.
Tuchel ka një kërkesë interesante për drejtuesit e PSG Përkundër shpenzimeve marramendëse të Paris Saint Germain viteve të fundit, trajneri Thomas Tuchel ka ende një kërkesë p
Studimi interesant, mësoni sa të virgjër ka në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është përfshirë në një trajektore rënëse të shtesës natyrore të popullsisë për shkak të nivelit të lartë të em
Historia interesante, kjo bebe lindi dy ditë me vonesë për shkak të votimit në Kuvend Deputetja britanike, Tupi Siddiq ka lindur djalin e saj, një ditë pasi ajo shtyu operacionin cezarian për të votuar për
Njihuni me çiftin më interesant në botë, janë të pasur por lahen me urinën e tyre (FOTO LAJM) Një çift i të dashuruarve, të cilët kanë 30 vjet dallim në moshë mes vete, kanë hequr dorë nga shtëpia e tyre dhe shfryt
Shqiptari interesant në Kanada, ka piceri, shkruan romane dhe fëmijët e tij kanë shokë serbë Perparim Kapllani e hap picerinë e tij çdo mëngjes në orën 11 të mëngjesit, dhe e mbyll atë në mesnatë ose më vonë. Ai e
Mësoni sekretin që fsheh për ju numri të fund të kartës së identitetit Në dokumentin e identifikimit, që e njohim si letërnjoftimi, ka shumë të dhëna, nga fotografia, ditëlindja, e deri te da
10 fakte interesante për Jezusin në Islam (VIDEO) Festa e Krishtlindjeve respektohet edhe nga besimtarët e fesë Islame. Në këtë ditë ata urojnë dhe bëjnë vizita në sh
Dashuria e kësaj vajze me ujkun ka një histori interesante (VIDEO) Kur kjo vajzë pa një ujk të madh duke qëndruar vetëm në borë, ajo bëri atë që shumica prej nesh ndoshta nuk do të guxoni