999 rezultate për

interesant

Këngëtarja e njohur zbulon pse pinte alkool para çdo interviste dhe performance (FOTO LAJM) Ellie Goulding pranoi se ka pirë një gotë alkool para intervistave dhe performancave për t’u dukur “më e çmendur ose më
Van Dijk thumbon keq Ronaldon pas mungesës në Paris Futbollistët më të mirë në botë kanë filluar të vijnë në gala mbrëmjen “Ballon d’or” ku do të shpërblehet futbollisti më
Ndeshjet e ditës, 13 qytete në këmbë luhet në Superiore dhe të Parën Futboll në çdo kategori. Superiorja rikthehet me tre takime, kurse në Kategorinë e Parë zhvillohen të gjitha sfidat e ja
3 vendet që duhet të vizitoni patjetër në dhjetor (FOTO LAJM) Teksa viti i ri po afron, me siguri jeni duke planifikuar se ku duhet të shkoni në udhëtimin e radhës. Ne do t’ju japim
10 fakte shumë interesante për ushqimin që me siguri nuk i kishit ditur Ushqimet që hamë çdo ditë shpesh mund të fshehin mistere që shumë pak njerëz i dinë. Këto janë disa nga gjërat e çuditsh
Casillas bën propozimin interesant: Ja si të përmirësojmë VAR-in Bota e futbollit ka marrë një kuptim tjetër, me përdorimin e VAR që e ka kthyer në një sport rregullash. Një gjë e ci
Historia e panjohur: Origjina interesante e takave Taka e parë ishte pjesë e një këpuce ushtarake. Njerëzit e Azisë Perëndimore ishin kalorës të mrekullueshëm e kështu
7 gjëra interesante që mund t'i bëni në një ditë me shi Nëntori mesa duket do të jetë plot ditë me shi dhe vranësira. Ndodhta nuk do të keni dëshirë për të dalë jashtë, por nuk
Fakte interesante për personat e lindur në muajin nëntor Ka shumë gjëra dhe fakte të mrekullueshme për muajin Nëntor. Nëntori është muaji kur vjeshta fillon përnjëmend dhe fillo
Mos e humbisni: Shpejtësi marramendëse, skuadra e Red Bull ndërron gomat në kohë rekorde (VIDEO) Grand Prix i Meksikës ishte një nga garat më interesante të Formula 1 këtë edicion. Gara u bë interesante qysh në kua
Shumë interesant çifti, shikoni si u veshën Tuna dhe Patris për Halloween (FOTO LAJM) Dita e Halloëeen-it e cila festohet më 31 tetor duket se ka ardhur më herët për Tuna Sejdin dhe Patris Berishën. Ata
Superliga vazhdon me tri ndeshje interesante Java e 12-të në Ipko Superligën e Kosovës, vazhdon me tri ndeshje tejet interesante. Lideri momental Gjilani do të lu
Kategoria e Parë, Grupi A: Sfida interesante dhe luftë për kreun, Dinamo tenton surprizën Kategoria e Parë do të zhvillojë sot ndeshjet e javës së gjashtë, aty ku në Grupin A, do të zhvillohen 4 takime, teksa B
Ky është goli i mbrëmjes në Ligën e Kampioneve (VIDEO) Një gol i jashtëzakonshëm ka ardhur nga ndeshja RB Leipzig–Zenit, ku gjermanët arritën të fitojnë me përmbysje. Ndesh
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Çfarë ndodh kur psikopatët bien në dashuri? Mësoni disa fakte interesante Rreth 1% e popullsisë mund të jetë psikopate, sipas një studimi. Njerëzit që konsiderohen psikopatë luftojnë me shprehje
Halloween-i po afron, frymëzohuni nga idetë më interesante si të transformoheni (FOTO LAJM) Halloëeen-i vjen më shpejt nga ç'mendoni ju dhe s'duam që fundi i tetorit t'ju gjejë sërish pa përgatitur. Ndoshta ka ko
Nëna e Ronaldos rrëfen historinë interesante: Xhekpoti ishte djali im Ronaldo Luiz Nazario de Lima, i njohur ndryshe si “Fenomeni” ishte një ndër futbollistët më të mirë në botë. Brazili
Derbi i Madoninës, disa statistika dhe fakte interesante do t’iu habisin Sonte zhvillohet derbi mes Milanit dhe Interit. Më poshtë mund ti lexoni disa fakte dhe statistika interesante në his
Edhe politikanët po merren me Pukkin, Macron merr një dhuratë interesante nga kryeministri finlandez Teemu Pukki është futbollisti që ka shkaktuar befasinë më të madhe në Premier Ligë këtë edicion. Finlandezi është gol