999 rezultate për

interes

Zidane fjalë të mëdha për Ramos Zinedine Zidane pret që Sergio Ramos të rinovojë sa më shpejt kontratën me Real Madridin. Kapitenit të madrilenëve i
Pas raportimeve për transferimin e mundshëm të Rashicës te Southampton, reagojnë tifozët Për sulmuesin kosovar është e interesuar edhe skuadra tjetër angleze Southampton. Werderi është duke kërkuar për Rash
Interi shton interesin për Kumbullën, drejtuesit zikaltërit takojnë menaxherin Klubi i Interit e ka shumë seriozisht për Marash Kumbullën, qendërmbrojtësin shqiptar të Veronës, që konsiderohet një ng
CHAMPIONS/ Dy ndeshjet interesante të ditës së sotme Pas dy super ndeshjeve të mbrëmshme, Champions vazhdon edhe sonte me dy ndeshja interesante. Befasia e këtij raundi,
Guardiola tek Juventus, flet Del Piero: Do të ishte interesante ta shikonim në Itali Edhe pse ka kontratë me Manchester City-n deri në vitin 2021, nuk është e thënë që Pep Guardiola të qëndrojë deri në fun
Deputeti bën thirrjen e fortë: Bashkohemi me opozitën për të larguar Ramën! Deputeti i pavarur Lefter Maliqi i është bashkuar idesë së Presidentit të Republikës Ilir Meta në lidhje me shpërndarjen
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mëposhtme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
"Takime mjaft të favorshme dhe interesante", si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Ju pret një ditë pozitive në dashuri në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit dhe Hënës. Parashikohen takime
Ndeshjet në Champions, Mourinho "shpërthen" ndaj Premier Legue: Nuk i intereson Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho ka kritikuar Premier Leaguen për orarin e ndeshjeve para ndeshjeve në Champions Leag
Kosova dhe Serbia sot pritet të nënshkruajnë marrëveshje për hekurudha dhe autostrada Me ndërmjetësimin e ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, i dërguar i posaçëm i presidentit amerikan Donald
Ditë interesante për dashurinë, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Kjo ditë do të jetë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm në dashuri, për shkak të ndikimit të kundërt
"Si ndikon fakti që jeni vëllai i ish-ministres?", si reagoi ndaj pyetjes Kreu i ILD Kreu i ILD, Artur Metani në një komunikim për mediat deklaroi se ILD është një institucion i pavarur, ndërsa theksoi se
Situata jo e zakonshme te Barcelona, flet Setien Deklarata e drejtorit sportiv të Barcelonës ka tansionuar situatën në klub me Messin që menjëherë iu kundërpërgjigj dhe
Edhe një klub tjetër nga Premier League shfaq interes për Muriqin, e ndjekin në stadium Klubet e njohura evropiane janë vënë pas Vedat Muriqit, ndërsa së fundmi edhe Brightoni është futur në garë. Sulmuesi
Interesimi i Barcelonës e bën krenar yllin e Juventusit Ylli i Juventusit, Federico Bernadeschi ndjehet krenar që Barcelona ka shfaqur interes për të. Gjatë afatit kalimtar
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Dortmundi konfirmon interesimin për mesfushorin e Juventusit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc ka zbuluar se janë të interesuar për të nënshkruar me mesfushorin gje
Hertha Berlin shfaq interes për sulmuesin e Milanit Piatek duket i vendosur për tu larguar nga Milani. Kuqezinjtë prej kohësh po shqyrtojnë ofertat për polakun. Sipas Sk
Grenell: Ata që janë të interesuar për të ndihmuar janë të mirëpritur Përfaqësuesi Special Presidencial i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një
Gratë me këtë shenjë horoskopi janë më interesantet në një lidhje Edhe pse çdo shenjë e zodiakut është padyshim shumë interesante dhe çdo grua ka një bukuri të parezistueshme në vetvete,