999 rezultate për

inter

Inter përfundimisht dështon në nënshkrimin e "Messit" turk Emre Mor dhe Interi u duk se do të finalizonin së bashku një kontratë të rëndësishme, por të paktën për momentin dhe ndo
Costa: E zgjedh Atletikon sepse atë dua, dhe smë intereson se sa do më paguajë Diego Costa ka thënë se nuk do të kthehet më tek Chelsea dhe se do të vendosë fatin e tij për sezonin e ardhshëm për dik
Po vinte në Shqipëri, arrestohet kosovari i kërkuar nga Turqia Policia Kufitare e Morinës, në Kukës ka ndaluar 42-vjeçarin nga Kosova i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol A
Xhaferi:Unë jam president i gjithë deputetëve, nuk mbroj interesin e askujt Unë jam president i të gjithë deputetëve. Edhe i atyre që nuk më njohin për të tillë. Punoj në interes të të gjithë qyte
18 vjeçari nga Gjevgjelia dekorohet me medalje të artë në Kampionatin Botërore të Teknologjive të Informacionit 18 vjeçari, Dragir Kamov nga Gjevgjelia ka fituar medalje të artë në kampionatin botëror të teknologjive të informacioni
Vulin: Rusia të mos lejojë që Kosova t’i bashkohet Interpolit Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin ka diskutuar sot me ambasadorin rus, Aleksandër Chepurin rreth bashkëpunimit
Fakte interesante! Ja 7 gjërat që bëjnë foshnjat në barkun e nënës Në mesin e shumë pyetjeve që bëjnë çiftet derisa gruaja është shtatzënë, është edhe ajo se “çfarë është duke bërë foshnj
Inter kërkon mesfushor, Barca i sugjeron të vetin Shtypi italian ditën e djeshme ka raportuar se Barcelona i ka ofruar zikaltërve mesfushorin turk Arda Turan. Turku nu
Aurier apelon dënimin e tij, nëse i refuzohet do pranojë Interin Serge Aurier ka pranuar kushtet personale me Tottenhamin, Juventusin dhe Interin kur ai të largohet nga Paris Saint-Germ
Inter synon nënshkrimin me mbrojtësin e Cityt Inter po synon mbrojtësin e Manchester Cityt, Eliaquim Mangala si zëvendësues për Jeison Murillo, i cili do të bashkohet
Mbappe i dëgjoi të gjitha ekipet e interesuara për të, por asnjëra nuk i ofroi sa PSG Kylian Mbappe foli me disa menaxherë të cilët ishin të interesuar në nënshkrimin e tij këtë verë, sipas L'Equipe. Ars
Inter pret i qetë sezonin e ri, ylli i saj do të rinovojë Sipas mediave italiane, mesfushori kroat do mund të nënshkruajë një kontratë të re me Interin në ditët në vijim. Per
Shtiret si drejtues, ja si arrin fansi të takojë idhullin e tij internist (FOTO LAJM) Blen një kostum të Inter-it, skuadra e zemrës. Armatosesh me një celularë, guxim, iniciativë dhe, në fund, futesh në hot
Vdes në kampet e varësisë ndaj internetit adoleshenti në Kinë Një adoleshent në Kinë ka vdekur dy ditë pasi u dërgua në një qendër trajtimi ndaj varësisë nga interneti. 18-vjeçar
Merr fund Fb.0, si të zgjasni pa fund internetin në celularin tuaj Pse interneti në celularin tuaj konsumohet shpejt? Fotot me rezolucion të lartë dhe videot që shihni harxhojnë shumë MB
Mourinho i jep "lamtumirën" Perisiçit Mourinho i ka thënë lamtumirë Perisicit në deklaratën e tij të fundit. Trajneri i United tha se Ivan Perisic e ka bër
Perisiç pret interesimin e rradhës nga United Manchester United ka koma shpresë në mundësitë për të nënshkruar me mesfushorin e Interit, Ivan Perisic, pasi agjenti i
Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen. Londinezët e veriut janë të
Inter zyrtarish përcjell lojtarin në Turqi Është zyrtare! Gary Medel i është bashkuar Besiktas nga Interi. Marrëveshja i ka kushtuar turqve 3 milionë paund, kil
Katalanasit po mendojnë dhe për mesfushorin e Interit, nëse nuk arrihet tek Coutinho Barcelona po përjeton një stres të paimagjinueshëm në fillimet e merkatos. U duk se çdo gjë do të ishte e lehtë e lehët