inter

Ish-sulmuesi i "Nerazzurrëve": Interi do ta mposhti Barcelonën Ish-sulmuesi i "Nerazzurrëve", Eder së fundmi beson se Inter do të jetë në gjende që të mposhti Barcelononë në "San Siro
E dhimbshme, shqiptari shiste veshkën në internet për 100 mijë franga “Për shkak të mungesës së parave, unë ju ofroj një nga veshkat e mia. Kurrë në jetë nuk kam pirë duhan, nuk kam pirë alk
Nga java e ardhshme nis vjeshta Deri në fundjavë mot i ngrohtë, me diell dhe vranësira, javën e ardhshme ftohtë. Deri në fundjavë mbi vendin tonë do
Arta Marku "internon" prokurorin e Tahirit në Pogradec Prokurorja e Pergjithshem ka urdheruar caktimin e perkohshem te prokuroreve Olsian Çela nga Prokuroria per Krime te Rend
De Biasi flet për fitoren e Interit: Ishin luftarak Skuadra e Interit bëri bujë të madhe më përbysjen e rezultatit kundër Tottenham në minutat e fundit. Kështu "zi kalt
Ky është ish-interisti që i dha "të kuqin" Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur me një karton të kuq, Champions Leaguen. Që në minutën e 29', CR7 bëri një veprim të ga
Pirlo gjen mesfushorin e përsosur për Interin, është kroat Interi ka marrë një fitore të çmendur ditën e djeshme kundër Tottenham, fitore kjo e vlefshme tre pikë në Champions Leag
Goli spektakolar i Icardit bën Wandan të qaj (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të çmendur ditën e djehsme kundër Tottenhamit. Kur loja thuajse po përfundonte në favor t
Nainggolan: E merituam, nuk fituam me fat Interi ka marrë një fitore tepër të rëndësishme ditën e djeshme kundër një kundështrai të fortë si tottenham. Kur nd
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Tottenham Interi e hapi Ligën e Kampionëve dhe u rikthye në garën më të madhe për klube me një rikthim të madh ashtu si i ka hije.
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Inter-Tottenham, shënohet një gol surprizë në ‘San Siro’ Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Inter-Tottenham, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Formacionet zyrtare: Inter - Tottenahm Hotspur Inter dhe Tottenham do të përballen me njëra-tjetrën në UEFA Champions League për sezonin 2018/19. Djemtë e Spallett
Trajneri i Tottenham i trembet Interit: Provoja nuk të bën fitimtar Tottenham do të përballet me Interin ditën e sotme në orën 18:55. Të dy skuadrat do të luajnë për fitoren e parë në
Shefi i arbitrave: Kemi dy gabime të mëdha në ndeshjen Inter – Parma Shefi i gjyqtarëve Marcelo Nichi ka thënë se Gianluca Manganiello ishte fajtor që e injoroi protokollin e VAR dy herë gj
Elita Rudi zbulon detajin interesant nga dasma me Gjikon (VIDEO) Lajmi për martesën e çiftit të njohur Elita Rudi dhe Gjiko po bën xhiron e rrjetit prej disa javësh. Pasi është zbul
Propozimi interesant i Dautit për veteranët, merr fund hetimi dhe shpëtojnë komandantët? Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, ka reaguar lidhur me listën e veteranëve dhe ligjin për këta të fundit.
Gjenerali serb thotë se ka bërë masakra në Kosovë, do ta mbronte me raketa Millosheviçin Gjenerali i pensionuar serb Nebojsha Pavkoviq, i dënuar më 22 vjet burgim për krime lufte në Kosovë, ka dhënë një interv
Marina dhe Geti janë në Kubë, por atje s’ka internet Për të festuar përvjetorin e parë të martesës, Marina dhe dhe Getoari iu drejtuan Kubës, ku edhe kaluan muajin e mjaltit