999 rezultate për

integralist

Ja kush ishte shoferi i kamionit që bëri masakrën Sulmuesi i terrorit të mbrëmshëm në Nice të Francës, ku humbën jetën 84 persona dhe ngelën të plagosur 150 të tjerë, ësh