999 rezultate për

instruktori

Instruktori shqiptar i S.W.A.T: Dua pasaportën e Shqipërisë (FOTO LAJM) Në të gjithë botën numërohen 10 instruktorë policie të nivelit të 8 në Commando Krav Maga të Izraelit dhe njëri prej tyr
Mësuesi i fizkulturës e detyron të hidhet, nxënësja humb jetën (VIDEO) Nxënësja e një shkolle në Indi, ka humbur jetën pasi arsimtari e ka detyruar të marrë pjesë në ushtrimin e “kërkim-shpët
Jepte raporte mjekësore pa bërë vizitë, ndalohet kryeinfermierja Në investigimin e emisionit "Stop" doli skandali se kryeinfermierja pajiste me raport mjekësor pacientët pa kryer vizi
Skandali, si merret patenta me 200 mijë lek të vjetra Kamera e fshehtë e “STOP” tregon sesi merret me para në dorë raporti mjekësor, që provon aftësinë e shqisave, syve e ves
Instruktori shqiptaro-amerikan ndalon një sulm terrorist në SHBA Arian Prevalla luftoi në ajër për kontrollin e avionit me studentin nga Jordania, dhe i mbijetoi rrëzimit, ndërsa FBI ës
Plagosja e instruktorit të palestrës/ Ja detajet e ngjarjes Të blutë e Tiranës tashmë kanë identifikuar autorin e plagosjes së instruktorit të palestrës, Halim Hysa, 32¬vjeçar, që
Zbulohet personi që transformoi ekstremisht Metën (FOTO) Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka zbuluar sot personin që i ka bërë ndryshimin e madh në shëndetin e tij. Ai foli sot pë
Aksidentohet "autoshkolla" në Tetovë, 3 të lënduar (FOTO LAJM) Sot në rrugën “Marshall Tito” në dalje të Tetovës ka ndodhur një aksident ku u përfshinë një makinë tip Chevrolet, e cil
I bie të fikët kur hidhet nga 3 mijë metra lartësi (VIDEO) Të hidhesh për herë të parë nga lartësia dhe në momentin që ndjehesh i pasigurtë mund të ndodheë dhe kjo që i ndodhi këi
9- vjeçarja vret aksidentalisht instruktorin (VIDEO) Një 9- vjeçare vrau aksidentalisht një instruktor në Arizona, duke e gjuajtur me armën (një automatick) Uzi, të cilën aj
Ellie Goulding e dashuruar me instruktorin e fitnessit (FOTO LAJM) Një dashuri e re ka lindur për këngëtaren Ellie Goulding, e cila është lidhur me instruktorin e fitnessit. Ndonëse prej
Instruktori i shqiponjës: Dua ti përkasë Shqipërisë (FOTO LAJM) Quhet Shqiponja e Zezë, ka lindur katër vite më parë dhe nuk është shqiponja e ekipit të Lazios, por ka ardhur në Shqipë
Instruktori nudo i jogas ndan Kardashian me Humphries Seksionet e jogas të Kim Kardashian me instruktor nudo duket se ka qënë aryeja e ndarjes së saj me basketbollistin Kris
Jep leksione sigurie por e pëson vetë (VIDEO) Kërkon të japë leksione sigurie por e pëson vetë. Kjo i ka ndodhur një instruktori në Angli, i cili është rrëzuar nga sh