999 rezultate për

instruktor

Instruktori shqiptar i S.W.A.T: Dua pasaportën e Shqipërisë (FOTO LAJM) Në të gjithë botën numërohen 10 instruktorë policie të nivelit të 8 në Commando Krav Maga të Izraelit dhe njëri prej tyr
Gati për ta vrarë! Çfarë bën ky instruktor para armëve?! (VIDEO) Kur ke armikun përballë, mund t'a godasësh disa herë deri sa ai të asgjësohet, por çështja ndryshon kur përballë teje ës
Kjo instruktore është ylli i ri i Instagramit (FOTO LAJM) Afroditi Vlantimirova është një instruktore kërcimi, e cila po bëhet mjaft e famshme përmes rrjeteve sociale. Fotot
Pamje shokuese, fëmija po mbytet ndërsa instruktorët nuk e vërejnë (VIDEO) Një video shokuese vjen nga Kina aty ku 3-vjeçari shpëtoi mrekullisht dhe nuk u mbyt në ujë. Fillimisht asnjë nga ins
Mësuesi i fizkulturës e detyron të hidhet, nxënësja humb jetën (VIDEO) Nxënësja e një shkolle në Indi, ka humbur jetën pasi arsimtari e ka detyruar të marrë pjesë në ushtrimin e “kërkim-shpët
Jepte raporte mjekësore pa bërë vizitë, ndalohet kryeinfermierja Në investigimin e emisionit "Stop" doli skandali se kryeinfermierja pajiste me raport mjekësor pacientët pa kryer vizi
Skandali, si merret patenta me 200 mijë lek të vjetra Kamera e fshehtë e “STOP” tregon sesi merret me para në dorë raporti mjekësor, që provon aftësinë e shqisave, syve e ves
Ishte në prag të vdekjes, sot vështirë të njihet (FOTO LAJM) Një adoleshente ruse që ishte në prag të vdekjes si pasojë e anoreksisë, ka rikuperuar në peshë në mënyrë të pabesueshme
Gati për t'a vrarë! Çfarë bën ky instruktor para armëve?! (VIDEO) Kur ke armikun përballë, mund t'a godasësh disa herë deri sa ai të asgjësohet, por çështja ndryshon kur përballë teje ës
Instruktori shqiptaro-amerikan ndalon një sulm terrorist në SHBA Arian Prevalla luftoi në ajër për kontrollin e avionit me studentin nga Jordania, dhe i mbijetoi rrëzimit, ndërsa FBI ës
Plagosja e instruktorit të palestrës/ Ja detajet e ngjarjes Të blutë e Tiranës tashmë kanë identifikuar autorin e plagosjes së instruktorit të palestrës, Halim Hysa, 32¬vjeçar, që
Zbulohet personi që transformoi ekstremisht Metën (FOTO) Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka zbuluar sot personin që i ka bërë ndryshimin e madh në shëndetin e tij. Ai foli sot pë
Aksidentohet "autoshkolla" në Tetovë, 3 të lënduar (FOTO LAJM) Sot në rrugën “Marshall Tito” në dalje të Tetovës ka ndodhur një aksident ku u përfshinë një makinë tip Chevrolet, e cil
Shoferja profesioniste që paraqitet si fillestare duke i tmerruar instruktorët (VIDEO) Leona Chin paraqitet para instruktorëve si një fillestare që do të mësojë përdorimin e makinës dhe në fillim, për të bin
I bie të fikët kur hidhet nga 3 mijë metra lartësi (VIDEO) Të hidhesh për herë të parë nga lartësia dhe në momentin që ndjehesh i pasigurtë mund të ndodheë dhe kjo që i ndodhi këi
9- vjeçarja vret aksidentalisht instruktorin (VIDEO) Një 9- vjeçare vrau aksidentalisht një instruktor në Arizona, duke e gjuajtur me armën (një automatick) Uzi, të cilën aj
Ellie Goulding e dashuruar me instruktorin e fitnessit (FOTO LAJM) Një dashuri e re ka lindur për këngëtaren Ellie Goulding, e cila është lidhur me instruktorin e fitnessit. Ndonëse prej
Mësues dhe instruktorë certifikohen nga ekspertë zviceranë Në shkollën profesionale "Salih Ceka" në Elbasan, janë dhënë certifikatat për 30 mësimdhënës dhe instruktorë nga 10 shko
Certifikohen 28 kadetë të FSK-së për lider luftarak Në ambientet e Kazermës “Skënderbeu” të FSK-së, në Ferizaj, sot është mbajtur ceremonia për certifikimin e 28 pjesëtarëv
Instruktori i shqiponjës: Dua ti përkasë Shqipërisë (FOTO LAJM) Quhet Shqiponja e Zezë, ka lindur katër vite më parë dhe nuk është shqiponja e ekipit të Lazios, por ka ardhur në Shqipë