999 rezultate për

instastory

Keisi Stresit rrëzohet nga motorri i ujit, shenjat në trupin e saj janë shqetësuese (FOTO LAJM) Ish-partnerja bukuroshe e Stresit, Keisi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ndodhet prej kohësh në Kanada dhe siç
Një vjehrrë si e Elita Rudit, i thur nuses fjalët më miqësore për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 27-vjeç dhe në ditën e saj të veç
Ju publikuan të gjitha operacionet, reagon për herë të parë Arbenita (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto nga një klinikë e huaj ku tregonte qartë ndërhyrjet estetike që Arbenita kishte kryer në fytyrë
"Askush s'më ka rrahur", Angela Martini shqetëson ndjekësit me shenjat në trup (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar së fundmi se ka nisur të praktikojë një hobi të ri. Ajo ka postuar një fo
"Nuk me lejon Getoari", Marina Vjollca i kërkon ndihmë fansave publikisht (FOTO LAJM) E kemi parë gjithmonë mjaft elegante dhe të kuruar, por duket se Marina Vjollca ka edhe një anë mjaft të ‘çmendur’. Me a
Enca dhe Noizy i janë rikthyer miqësis bashkë? Veprimi i papritur i këngëtares (FOTO LAJM) Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizy
Në pritje të ëmbël, Arbana tregon cili është ushqimi më i mirë në botë Arbana Osmani konfirmoi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël, dhe se pret fëmijën e parë me Eduartin. Ajo ka
Edhe pse larg njëri-tjetrit, Ledri Vula sapo postoi foton më të bukur me Sarën (FOTO LAJM) Mesa duket këto ditë karantine, Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha nuk po i kalojnë bashkë dhe kjo ka bërë që ata
Supermodelja surprizon fansat: Edhe një kuzhiniere e zonja (FOTO LAJM) E cilësuar si një prej grave më tërheqëse, Daphne Joy merr gjithë vëmendjen me postimet e shumta në mediat sociale. V
"Laj borxhe", Jonida Maliqi i përgjigjet me stil ish-mikeshës (FOTO LAJM) Megjithëse dikur ishin shoqe të ngushta, Jonida Maliqi dhe Alba Danaj kanë pasur sot një përplasje në distancë. Sot,
Zbulohet kush e shoqëron Taynën në Shtetet e Bashkuara (VIDEO) Sikur s’ka lezet të shkosh diku dhe të mos kesh dikë të të shoqërojë, për të ndarë qoftë edhe një batutë apo një mendim
Tradhëtoi Feron? Reagon Arbenita pas videos intime me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Një video e Arbenitës teksa puthej me një djalë tjetër ka turbulluar median rozë ditën e sotme. Kenned Tahiri është d
Për pushime me Krenarin, Luana merr dhuratën më të bukur në Dubai (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Dubai, në shoqërinë e partnerit të saj Krena
Eleni Foureira mbështet publikisht të preferuarën e saj në Festivalin e RTSH-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të jetë e ftuara speciale në natën e fundit ë Festivalit të 58 në RTS
Tolgahan ndan në shqip ekperiencën e tij me tërmetin: Jemi me ty Shqipëri (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka shprehur në gjuhën shqipe keqardhjen e tij për tërmetin që solli pasoja fatal
Loredana i përgjigjet Mozzikut: Ta thyej zemrën aq sa të mos e ndjesh më! Këngëtarja e njohur Loredana Zeffi dhe partneri i saj Mozzik, njëkohësisht edhe babai i vajzës së saj, Hana, me shumë ja
E veshur me rozë dhe duke buzëqeshur, Ariana zbulon imazhin vogëlushes (FOTO LAJM) Dy ditë më parë në familjen Fejzullahu u shtua një anëtare e re, e cila tashmë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. B
"E bekuar", Ronela Hajati zbulon dhuratat që mori për 30 vjetorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Ajo i mori urimet e para të d
Icardit nuk i ndahet zemra nga Interi, ka një mesazh prekës (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua me shumë bujë te skuadra e PSG-së duke befasuar të gjithë tifozët. Ai tashmë do të vijojë a
"Atë që e dua, e dua!", reagon gazetarja që u përfol për ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të Nora Istrefit dhe Robert Berishës u ngritën hamendësime të shumta se cila ishte arsyeja e vër